Półfinalista The Voice of Poland wydał piosenkę! Internauci zaskoczeni

2021-09-29 15:54
Półfinalista The Voice of Poland wydał piosenkę! Internauci zaskoczeni
Autor: e-Muzyka

Bartek Deryło przedstawia singiel Spójrz. Lato pożegnamy z nową piosenką wokalisty, która przywołuje wakacyjne wspomnienia. Teledysk do utworu zrealizowano w Rzymie. Jesteście ciekawi, co działo się u Bartka po programie The Voice of Poland? Oto kilka ciekawych informacji!

Uczestnik popularnego muzycznego show prezentuje nowy numer! W 2019 roku Bartek Deryło dotarł do półfinałowego odcinka live X edycji programu The Voice Of Poland. Podbił wtedy serca publiczności i trenerów - na tyle, że Tomson i Baron zaprosili go do udziału w koncercie promującym najnowszą płytę Afromental, a Kamil Bednarek nagrał z nim singiel Kompas. Po tegorocznej piosence Burza, Bartek przedstawia nowy utwór zatytułowany Spójrz, który zapowiada jego solowy album.

Filip Czyżykowski był uczestnikiem The Voice of Poland. Teraz ma szansę na życiowy sukces

Domowe Granie - Bartek Deryło

Bartek Deryło - nowy singiel: Spójrz

Najnowszy materiał Bartka dostępny jest już w serwisach cyfrowych. Tak wokalista mówi nam o utworze:

Spójrz przywołuje wspomnienia letnich dni. Można w nim usłyszeć nieudolne próby ucieczki od zawodów miłosnych, ale również upór i przekonanie o wartości uczucia. Muzykę dopełnia teledysk zrealizowany w Rzymie, mieście którego piękno staraliśmy się pokazać z zupełnie nowej strony. Czy nam się udało? Sprawdźcie!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze