Polak pracuje z producentami Martina Garrixa! Kim jest Norbert Legieć?

2019-07-26 17:00 A.D.
Norbert Legieć
Autor: YouTube/Norbert Legieć

Norbert Legieć - producent muzyczny, autor tekstów oraz wokalista urodzony w 2003 roku wykonujący muzykę future pop, dance pop, edm oraz future house. Na początku bieżącego roku swoimi produkcjami zachwycił współpracowników Martina Garrixa. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Norbert Legieć na specjalne zaproszenie Justina Mylo oraz Mesto poleciał do Amsterdamu na warsztaty muzyczne, które odbyły się w ich studio! Było to niebywałe spotkanie zważając na fakt, iż Norbert inspiruje się ich muzyką. Dzięki motywacji, którą otrzymał od znanych producentów młody artysta postanowił w maju 2019 roku wydać swój debiutancki singiel pt. 'Feelin'me', który stworzył od podstaw sam. Już dziś mamy możliwość usłyszeć drugi singiel Norberta pt. 'Another High', którego jest autorem muzyki oraz tekstu. 

Zobacz też: Córka Artura Żmijewskiego została piosenkarką. Czy zrobi karierę? Ma już teledysk! [WIDEO]

Another High - o czym jest utwór? 

Cały utwór konsultowany był z wcześniej wspomnianymi producentami. 'Another High' opowiada o dziewczynie, która przeniosła chłopaka na inny poziom życia przez brak zainteresowania jego osobą z jej strony. Klip zrealizowany przez ekipę, która była nominowana do tegorocznych Fryderyków. Możecie go posłuchać poniżej.

Źródło: Materiały prasowe

Najnowsze