Polacy z Audiosoulz nie zwalniają tempa! Never Say Goodbye podniesie temperaturę jesienią!

Polacy z Audiosoulz nie zwalniają tempa! Never Say Goodbye podniesie temperaturę jesienią!
Autor: Warner Music Poland Polacy z Audiosoulz nie zwalniają tempa! Never Say Goodbye podniesie temperaturę jesienią!

Never Say Goodbye, czyli rozgrzewająca propozycja, pod którą podpisuje się polski duet producencki - Audiosoulz. O tym, jak dobry jest to utwór przekonacie się na ESKA.pl!

Polski duet producencki Audiosoulz, autorzy hitów Dancefloor oraz Missing, wypuszcza kolejny hit. Never Say Goodbye to doskonałe połączenie klubowych i nowoczesnych brzmień popowych, czyli znak jakości Audiosoulz. Z singlem do sieci trafił klip pokazujący parę na rajskiej plaży, która odnajduje się w tym oszałamiającym otoczeniu. Obrazek idealnie wpisuje się w przesłanie utworu: nigdy nie rezygnuj z prawdziwej miłości i walcz o nią, bez względu na to, ile przeszkód będziesz musiał pokonać.

Chwytliwe dźwięki, taneczne wibracje i hipnotyzujący wokal - producenci z AUDIOSOULZ mają szansę pozostawić trwały ślad na europejskiej scenie tanecznej.

Audiosoulz - co to za projekt?

Audiosoulz to projekt dwóch polskich producentów wydających wcześniej pod aliasem Dirty Rush & Gregor Es - twórców znanych i lubianych klubowych hitów, które zyskały sympatię największych nazwisk światowej sceny EDM takich jak: Tiesto, Martin Garrix, David Guetta, Hardwell czy Afrojack. Ich produkcje zostały odsłuchane ponad 24 miliony razy w serwisie streamingowym Spotify, zyskując przy tym niemal 4 miliony stałych obserwujących.

Najnowsze