Pojedynek hitów o tym samym tytule. Który utwór Boyfriend jest najlepszy? Zagłosuj!

2020-04-14 17:08 MK
Justin, Selena, Ariana
Autor: YouTube: Selena Gomez/Ariana Grande/Justin Bieber

Na przestrzeni lat, w muzyce powstało wiele piosenek o tym samym tytule. Niektóre z nich okazały się wielkimi hitami, a inne nie odniosły oczekiwanego sukcesu. Na ESKA.pl znajdziecie pojedynek utworów o tym samym tytule, nagranych przez wielkie gwiazdy muzyki pop. Czyj Boyfriend jest najlepszy? Justina Biebera, Ariany Grande, a może Seleny Gomez? Zagłosujcie już teraz!

Justin Bieber, Selena Gomez i Ariana Grande to bez wątpienia jedne z największych gwiazd w historii muzyki popularnej. Każdy z nich posiada miliony fanów na całym świecie, a ich piosenki tygodniami okupowały szczyty list przebojów na całym świecie. Co jeszcze łączy tych artystów? Fakt, że posiadają w swoim repertuarze piosenki o tytule Boyfriend.

Pierwszy był Justin Bieber. Kanadyjski wokalista nagrał singiel Boyfriend w 2012 roku. Utwór zapowiadał jego trzeci album studyjny Believe i od razu okazał się wielkim hitem. W porównaniu do kawałków z dwóch poprzednich krążków piosenkarza, Boyfriend brzmiał dużo dojrzalej i zapowiadał całkowicie nowy etap w jego twórczości.

Utwór Boyfriend nagrała również Ariana Grande. Po świetnie przyjętym krążku Thank U, Next, za który otrzymała kilka nominacji do nagrody Grammy, wokalistka zapowiedziała, iż ma w planach wydanie letniego hitu. Teledysk do piosenki ukazał się w sierpniu 2019 roku. Gościnnie, u boku Ari pojawili się Social House.

Niedawno, swoje Boyfriend zaprezentowała także Selena Gomez. Amerykańska wokalistka podzieliła się z fanami wersją deluxe swojego ostatniego albumu studyjnego Rare, wzbogaconą o trzy premierowe kawałki. Numerem, który doczekał się oficjalnego teledysku i jako pierwszy promuje wydawnictwo jest właśnie utwór Boyfriend.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Selena, Justin, Ariana - czyj utwór Boyfriend jest najlepszy?

Na ESKA.pl regularnie możecie wziąć udział w przeróżnych pojedynkach. Tym razem, to od was zależy, która z piosenek o tytule Boyfriend otrzyma tytuł tej najlepszej. Zarówno Selena Gomez, Justin Bieber, jak i Ariana Grande posiadają w Polsce rzeszę wiernych fanów, tym bardziej wyrównana będzie to walka. Zwycięzca może być tylko jeden! Poniżej przypominamy każdy z utworów.

Najnowsze