wakacje, lato

i

Autor: pixabay.com

Pogoda na lato 2022 - jakie lato w tym roku? Prognoza pogody na lipiec i sierpień

2022-04-23 17:00

Pogoda na lato 2022 jest ważna dla wielu osób, ponieważ to ulubiona pora roku części Polaków. Bardzo dużo osób marzy już o gorących dniach i słonecznych wakacjach. Jakie będzie tegoroczne lato w naszym kraju? Cieplejszy będzie lipiec czy sierpień? Postanowiliśmy to sprawdzić. Prognozy znajdziesz niżej.

Pogoda to bardzo ważna kwestia dla Polaków. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ nasz kraj położony jest w miejscu, w którym warunki atmosferyczne bardzo szybko i gwałtownie się zmieniają. Ma to więc wpływ na nasze codzienne życie. Rok 2022 nie zaczął się przyjemnie pod tym względem. Musieliśmy zmagać się z wichurami, opadami śniegu czy deszczem. Nic więc dziwnego, że wiele osób jest już zmęczonych taką pogodą i oczekują zmian. Jedną z ulubionych pór roku Polaków jest lato. Niektórzy już myślą o wyjeździe na wakacje, wyjściu ze znajomymi na miasto czy o wyciągnięciu z dna szafy letnich ubrań. Jaka będzie pogoda w lipcu i sierpniu 2022? Oto najnowsze prognozy ekspertów.

Pogoda lato 2022 - jaka będzie aura nad morzem i w górach?

ŚPIEWA, TAŃCZY, STAJE NA GŁOWIE [Kasia Węsierska VS Muzyczne Show] | ESKA XD - Fit vlog #43

Pogoda na lato 2022 - LIPIEC

Jaka będzie pogoda w lipcu 2022? Eksperci uważają, że lipiec 2022 będzie bardziej upalny niż lipiec 2020. Dwie najmocniejsze fale upałów mają pojawić się w okolicach 10 lipca oraz na koniec miesiąca. Warto pamiętać, że może to powodować wyładowania atmosferyczne, a więc trzeba być przygotowanym na możliwe burze. 

Jakie będzie lato 2022 w Polsce? Afrykański UPAŁ jakiego jeszcze nie było!

Sonda
Czy czekasz na upalne lato?

Prognoza pogody dla alergików.

Łzawienie oczu i męczący katar? To znak, że sezon na alergie trwa w pełni. Które pyłki w tej chwili najbardziej dają się alergikom we znaki?

Posłuchaj podcastu SuperZdrowi!

Listen to "Alergiczne ABC - co w tej chwili nas uczula? Rozmowa dr Piotrem Rapiejko" on Spreaker.

Pogoda na lato 2022 - SIERPIEŃ 

Jaka będzie pogoda w sierpniu 2022? Według synoptyków sierpień 2022 również będzie bardzo ciepły, jednak spokojniejszy niż lipiec. Będzie to dobry czas na wakacyjny wyjazd, ponieważ będzie mniej opadów i więcej słońca.