Płyta Ekipy pokryła się złotem już w preorderze! Takiego sukcesu nie spodziewał się nikt

2021-05-06 16:24
Friz
Autor: Screen z YT: EKIPA - CHILL / EKIPA

Ekipa Friza nie przestaje zaskakiwać swoich fanów! Popularni na całą Polskę youtuberzy z każdym kolejnym miesiącem udowadniają światu, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Nie dość, że Ekipa Friza od tygodni bije rekordy wyświetleń w polskim serwisie YouTube, to w dodatku ich płyta pokrywa się złotem jeszcze w przedsprzedaży!

Ekipa Friza z każdym kolejnym miesiącem udowadnia, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Najpopularniejszy polski team internetowych twórców od kilku ostatnich tygodniu bije rekordy wyświetleń w serwisie YouTube i stale utrzymuje się na pierwszym miejscu na karcie na czasie, za sprawą publikacji teledysków do zbliżającej się wielkimi krokami debiutanckiej płyty Ekipy! Co więcej, krążek internetowych twórców pokrył się statusem Złotej Płyty jeszcze w przedsprzedaży, co jest niezwykłym sukcesem dla całego zespołu.

Okazuje się, że ponad 15 tysięcy sztuk płyt debiutanckiego albumu Ekipy sprzedało się w samym preorderze! Sukces jest na tyle wielki, że postanowił nagłośnić go sam Friz dodając radosny post na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. - Płyta Ekipa - Sezon 3 przekroczyła złoto za samą sprzedaż fizyczną, czyli ponad 15k sztuk! Nie wliczamy w to cyfry YouTube, spotu itd, która też się potem liczy! - napisał podekscytowany influencer. 

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Płyta Ekipy - kiedy premiera? 

Płyta EKIPA sezon 3 kosztuje 39,99 zł, a jej premiera zapowiadana jest na czerwiec 2021 roku! To zdecydowanie jeden z najbardziej gorących towarów w sieci, który jak widzimy już teraz cieszy się niebywałą popularnością. 

Friz kiedyś i dziś
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze