Ekipa Friza wydała piosenkę

i

Autor: Youtube.com/EKIPA

Lody Ekipy - który smak lepszy? [GŁOSOWANIE]

2021-04-29 11:22

Lody Ekipy stały się prawdziwym hitem. Od kilku dni polskie sklepy są pełne fanów ekipy Karola Wiśniewskiego. W największych marketach zabrakło produktów. Od dawna żaden słodycz nie stał się aż takim fenomenem. Do sprzedaży trafiły dwa smaki lodów. Który z nich jest smaczniejszy? Oddaj swój głos w naszej ankiecie!

Lody Ekipy to fenomen w polskich sklepach. Grupa słynnych influencerów nawiązała współpracę z popularną firmą produkującą lody. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Lody zaczęły znikać ze sklepowych zamrażarek w niesamowicie szybkim tempie. Słodyczami interesują się już nie tylko dzieci i nastolatkowie. Także ich rodzice chcą spróbować popularnej przekąski. Sukces sprawił, że postanowiono zwiększyć produkcję. Poinformowano, że dziennie ma być produkowane nawet milion sztuk lodów. Do sprzedaży trafiła także powiększona opcja - Lody Ekipy XL. Przekąski od Friza można znaleźć w najpopularniejszych marketach - Lidlu i Biedronce. Są dostępne także w Żabce. Kupić można dwa smaki lodów. Który z nich jest lepszy? Postanowiliśmy sprawdzić to w ankiecie. Oddaj w niej swój głos!

Friz kiedyś i dziś

Lody Ekipy - smaki. Który lepszy?

Lody Ekipy dostępne są w dwóch smakach. Pierwszy z nich to sorbet truskawkowy, a drugi to sorbet bananowy. W obu przypadkach lody polane są polewą z gumy balonowej. Znajduje się w niej także pękający cukier, który strzela w ustach podczas jedzenia. Który smak jest lepszy? Zagłosuj w ankiecie poniżej:

Sonda
Lody Ekipy - który smak lepszy?

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. 3KIPA to nie jest ich pierwsza piosenka. Wcześniej nagrali już między innymi utwór Przejmujemy Jutuby we współpracy z WIP BROS.