Piosenka z reklamy T-Mobile: co to za hit? Co śpiewa Tomasz Kot w reklamie?

2015-11-19 23:55
Tomasz Kot
Autor: fot. wbf Tomasz Kot piosenka z reklamy T-Mobile. Aktor śpiewa I'm To Sexy!

Piosenka z reklamy T-Mobile w której Tomasz Kot śpiewa hity pobudza waszą ciekawość. Wiemy przeróbkę jakiej piosenki wykonał aktor. Co to za piosenka w reklamie T-Mobile? Jakie inne piosenki z reklam powinniście poznać?

Piosenka z reklamy T-Mobile - Tomasz Kot śpiewa hity w kampanii reklamowej sieci T-Mobile. Aktor sprawdził się tym razem w roli piosenkarza i jak mu to wyszło? Trzeba przyznać, że nieźle! Najpierw w telewizji emitowany był fragment spotu: "Chcecie hitów? Już wkrótce Kot je Wam zaśpiewa.". Wielu z Was już wtedy myślało, o co tak naprawdę chodzi? Jaki hit zaśpiewa Tomasz Hot? Teraz po publikacji spotu zastanawiacie się pewnie, co to za piosenka w reklamie T-Mobile z Tomaszem Kotem w roli głównej. 

Piosenka z reklamy T-Mobile - co śpiewa Tomasz Kot?

Piosenka z reklamy T-Mobile rzuca nowe światło na Tomasza Kota. To że Tomasz Kot jest znakomitym aktorem wiemy. Jest także niezłym piosenkarzem, ale tego że dobrze czuje się na estradzie pokazał już w roli Ryszarda Riedla z Dżemu. Teraz śpiewa hity w reklamie. Piosenka, którą śpiewa w nowej reklamie T-Mobile to dobrze znany numer z 1989 roku grupy Right Said Fred - I'm Too Sexy! Jego cover przeboju "I'm To Sexy" grupy Right Said Fred podbije internet?  

 

Piosenka z reklamy T-Mobile - co śpiewa Tomasz Kot w drugiej reklamie?

Piosenka z reklamy T-Mobile w drugiej odsłonie kampanii to kolejny wielki hit w wykonaniu Tomasza Kota. Piosenkę What a Feeling na pewno znacie z radia i z filmu Flashdance, a śpiewała ją Irene Cara.

Piosenka z reklamy T-Mobile - co śpiewa Tomasz Kot w trzeciej reklamie?

W kolejnej odsłonie reklamy Tomasz Kot śpiewa następny wielki hit. Jeżeli potrzebujecie podpowiedzi co śpiewa Tomasz Kot - to przeróbka Listen to Your Heart Roxette. Posłuchajcie oryginału.

Piosenka z reklamy T-Mobile - co śpiewa Tomasz Kot w świątecznej reklamie?

Świąteczna edycja reklamy, to przerobiony jeden z największych świątecznych hitów - Let It Snow Dean'a Martina, którą później śpiewali tacy artyści jak Frank Sinatra czy Michael Buble. Posłuchaj oryginału

Piosenka ze świątecznej reklamy T-Mobile - co śpiewa Tomasz Kot?

Kolejna piosenka w prezencie świątecznym - tym razem świąteczny hit który na pewno rozpoznajecie w przeróbce to Driving Home for Christmas, którą śpiewał Chris Rea. Posłuchajcie oryginału

 

Piosenka z reklamy Polsatu, PZU, Pepsi i inne

Czy piosenki z reklam zyskują na wartości? Czy dzięki nim osiągają sukces? Raczej tak! Najlepszym na to dowodem są przeboje "Come" od Jain, "Midnight City" M83 czy "The Show" Lenki. Sprawdź już teraz jakie piosenki wykorzystano w:

 

Najnowsze