Piosenka na Rio 2016: Fifth Harmony zapowiadają teledysk That's My Girl

2016-08-05 16:39

Nowy teledysk Fifth Harmony do That's My Girl to ich muzyczna propozycja na Rio 2016. Sprawdź, jak dziewczyny zagrzewają do walki olimpijczyków w zapowiedzi klipu do piosenki z płyty 7/27 już teraz - na ESKA.pl!

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 można już praktycznie uznać za rozpoczęte. Z tej okazji grupa Fifth Harmony prezentuje zapowiedź teledysku do piosenki That's My Girl. Poza autorkami hitu Worth It, w nowym video podziwiać możemy także niezwykłe popisy amerykańskich gimnastyczek sportowych. Przypomnijmy, że reprezentacja USA, nazywana pieszczotliwie przez kibiców Fierce Five, będzie w Rio bronić tytułu mistrzyń olimpijskich, wywalczonego przed czterema laty w Londynie.

Rio 2016 - teledysk na olimpiadę od Fifth Harmony

Utwór That's My Girl pochodzi z ostatniej płyty Fifth Harmony z maja 2016 roku. Z albumu pochodzi m.in. znany nam już przebój Work From Home oraz singiel All in My Head (Flex). Ally, Camila, Normani, Dinah i Lauren promują swoje nowe piosenki podczas światowej trasy koncertowej The 7/27 Tour, która już w październiku dotrze do Europy. Dziewczyny niestety nie mają na razie w planach występu w Polsce. Fani z naszego kraju nie daja jednak za wygrana i starają się sprowadzić 5H do Polski m.in. trendując hasło #WeWant727TourInPoland.

Zobacz teaser olimpijskiego teledysku do That's My Girl poniżej.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze