Pink w szpitalu! Co ze zdrowiem artystki?

i

Autor: fot./screen/youtube.com/PinkVideoVault P!nk - Secrets

Pink w szpitalu! Co ze zdrowiem artystki?

2018-08-07 11:30

Dochodzą do nas niepokojące wieści na temat zdrowia Pink. Z informacji dowiadujemy się, że wokalistka trafiła do szpitala! Na ESKA.pl dowiecie się, co dolega artystce.

Pink w szpitalu! Taka informacja obiegła ostatnio media. Jedna z najpopularniejszych wokalistek świata trafiła pod opiekę lekarzy w Australii, gdzie akurat koncertuje. Fani zastanawiają się, co ze zdrowiem artystki i czy będzie kontynuowała trasę.

Kiki challenge od Drake'a - historia wyzwania w jednym teledysku! [VIDEO]

Co dolega Pink?

Pink trafiła do szpitala już drugi raz w ciągu ostatnich dni! Jaki był powód? Media, powołując się na organizatorów australijskiej części trasy artystki, mówią o wirusie żołądkowym. Wcześniej miała cierpieć przez odwodnienie. W związku z hospitalizacją odwołano kilka koncertów Pink. Wszystko wskazuje jednak na to, że artystka wróci na trasę. Z doniesień wynika, że wokalistka ma być wypisana 7 sierpnia, przed koncertem planowanym na ten dzień.

Marcelina Zawadzka: dlaczego zniknęła z Voice of Poland?

Fani mogą być więc spokojni o zdrowie gwiazdy. Pink będzie kontynuowała trasę Beautiful Trauma World Tour, którą promuje swoją ostatnią płytę Beautiful Trauma. Z albumu pochodzi między innymi piosenka Secrets.