P!nk i Viki Gabor

i

Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News // AKPA

Szokujące supporty przed Pink w Polsce! Na PGE zaśpiewa... Viki Gabor

2023-02-08 11:18

Pink powraca do Polski! Już tego lata legendarna wokalistka ponownie spotka się z polską publicznością, dając show, jakiego jej wielbiciele długo nie zapomną. Właśnie poznaliśmy nazwiska artystów, którzy wystąpią przed gwiazdą jako jej support. Na PGE Narodowym zaśpiewa m.in. Viki Gabor.

Wiemy już, kto zagra support przed koncertem Pink w Polsce. Tego chyba nikt się nie spodziewał! Amerykańska wokalistka powraca do naszego kraju w ramach nowej trasy koncertowej P!NK Summer Carnival 2023, która promuje jej album Trustfall, z którego pochodzi wydany niedawno hit o tym samym tytule. Tak jak w 2019 roku artystka zaprezentuje swoje show na PGE Narodowym w Warszawie. Koncert Pink w Polsce został zaplanowany na 16 lipca, a na kilka miesięcy przed wydarzeniem poznaliśmy nazwiska wykonawców, którzy rozgrzeją publiczność przed gwiazdą wieczoru jako jej support. Trzeba przyznać, że to niemałe zaskoczenie. Na Stadionie Narodowym swoje największe hity zaśpiewa między innymi 15-letnia Viki Gabor. Młoda artystka pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych, sugerując, że na wszystkich zgromadzonych pod sceną fanów czekać będą niespodzianki.

Obrzydliwe komentarze pod postem Viki Gabor. Nastolatka musiała wyłączyć możliwość komentowania!

Viki Gabor o płycie ID, duecie z Maleną i udziale w Eurowizji Junior 2022

Support przed Pink

Jak dowiadujemy się z oficjalnej informacji od Live Nation Polska, to Margaret, Viki Gabor i KidCutUp zostali ogłoszeni jako goście specjalni na koncercie Pink w lipcu w Warszawie w ramach trasy Summer Carnival 2023. Viki nie ukrywa, że to dla niej wielkie wyróżnienie. Artystka już zapowiedziała premierowe wykonanie singla Cute nagranego z Margaret.

Nareszcie możemy się podzielić z Wami mega NEWSEM. Już 16 LIPCA 2023 wystąpię jako gość specjalny przed koncertem @pink w Warszawie. Przygotowuję kilka niespodzianek z moim zespołem, może premierowo zaśpiewamy z Margaret nasz utwór „Cute”. Nie może Was zabraknąć pod sceną - napisała.

Gratulujemy! Bilety na Pink dostępne są na stronach Live Nation | Ticketmaster.

Sonda
Lubisz PINK?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE