Pezet - piosenka Jan Paweł i preorder albumu Muzyka Komercyjna [PREMIERA]

i

Autor: Lola Banet Pezet - piosenka Jan Paweł i preorder albumu Muzyka Komercyjna [PREMIERA]

Pezet - piosenka Jan Paweł i preorder albumu Muzyka Komercyjna [PREMIERA]

2022-05-24 12:45

Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie - opowiada Pezet, który w dniu startu preorderu wypuścił pierwszy singiel. Poznajcie go już teraz.

Pezet - piosenka Jan Paweł i preorder albumu Muzyka Komercyjna, to wszystko 24 maja 2022! Muzyka Komercyjna to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku. Mój nadchodzący album pt. Muzyka Komercyjna to coś co ma poruszyć wyżej wymienione zagadnienia. Mimo tego, że słowo „komercyjny” ma wydźwięk raczej pejoratywny, to przecież rap, który robimy stał się komercyjny, odkąd tylko ujrzał światło dziennie pierwszy album wydany na sprzedaż. Muzyka hip-hopowa stała się źródłem rozrywki, coraz lepiej sprzedawana i coraz bardziej sprzedajna - tak o albumie mówi Pezet.

Gromee o singlu nagranym razem z rumuńską gwiazdą ANTONIĄ

Pezet - piosenka Jan Paweł

Pierwszym singlem z płyty Muzyka komercyjna jest Jan Paweł wyprodukowany przez Auera i Piotrka 'Łysego' Lewandowskiego. Teledysk wyreżyserowali Binocle:

Pezet - płyta Muzyka Komercyjna

Muzyka komercyjna dostępna w preorderze zostanie wzbogacona o premierowe utwory. Wydanie już teraz można zamawiać pod adresem: www.pezet81.plOstatnia płyta Pezeta to Muzyka Współczesna z 2019 roku. Album uzyskał status potrójnej platyny, a pochodzący z niej singiel Magenta zdobył wyróżnienie Diamentowego Singla.