Pawbeats i ZEUS - Horyzont - kolejny hit uzdolnionego producenta. Gościnnie jeden z najlepszych polskich raperów [VIDEO, +18]

2014-08-14 17:00

Pawbeats i Zeus przygotowali kolejny singiel promujący płytę tego pierwszego. Widnokrąg to poważny kandydat do jednego z najlepszych rapowych kawałków 2014. A do tego piękny i profesjonalnie zrealizowany teledysk.

Pawbeats i Zeus zaprezentowali nowy teledysk Widnokrąg promujący nadchodzący wielkimi krokami albumu uzdolnionego producenta i muzyka - Utopia. Widnokrąg to kolejny po Euforii z Quebonafide teledysk zapowiadający nowe wydawnictwo Step Records. Zobaczcie nowy teledysk Pawbeatsa i Zeusa na ESKA.pl - Widnokrąg to jeden z najlepszych rapowych kawałków ostatnich miesięcy.>>> Pawbeats i Quebonafide prezentują teledysk do kawałka Euforia <<<

Pawbeats to młody i uzdolniony artysta, który nie tylko produkuje bity, ale również gra na wielu instrumentach co zresztą słychać w jego muzyce. Zeusa nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć odrobinę interesuje się polskim rapem. Najlepszy debiutant 2008 roku z kapitalnym albumem Co Nie Ma Sobie Równych i gość, który z kawałka na kawałek nie przestaje się rozwijać. Słychać to również w Widnokręgu, który nie tylko jest świetnie zarapowany, ale przede wszystkim zaskakuje na plus samym tekstem.

Zeus rzuca tutaj mnóstwo wersów, które zostają w pamięci na dłużej. Jestem wygranym i przegranym w tym biegu/ nigdy nie chciałem być rozpoznawany, gdy wchodzę do sklepu/ ale cóż, kiedy chcesz róż musisz czuć kolce/ nerwy ze stali każą mi kuć póki gorące. Kiedy ostatni raz słyszeliśmy tak dobrego tekściarza w polskim rapie? Sprawdźcie teledysk do Widnokręgu. Czekamy na Utopię i nowe płyty Zeusa, który ewidentnie jest w kapitalnej formie.

Pawbeats ft. Zeus - Widnokrąg

Najnowsze