Paul McCartney w Polsce 2018 - BILETY, DATA, MIEJSCE

2018-07-12 14:28
Paul McCartney w Polsce 2018 - BILETY, DATA, MIEJSCE
Autor: fot. materiał prasowy Universal Music Polska Paul McCartney w Polsce 2018 - BILETY, DATA, MIEJSCE

Gdzie i kiedy wystąpi Paul McCarney w Polsce? Poznajcie szczegóły wyjątkowego koncertu - na ESKA.pl

Paul McCartney w Polsce 2018 - bilety, data, miejsce, czyli najważniejsze informacje dla wszystkich fanów podrzucamy w tym miejscu. Paul McCartney ogłosił, że nie może się już doczekać nadchodzącej trasy koncertowej Freshen Up, która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie. Będzie to pierwsza trasa Paula od czasu One On One Tour, podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 mln fanów.

Paul McCartney w Polsce 2018 - bilety

Bilety na koncert Paula McCartney'a w sprzedaży ogólnopolskiej od 20.07 od godz. 12:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl 19.07 w godz. 10:00-22:00.

Paul McCartney w Polsce 2018 - data, miejsce

Kiedy i gdzie koncert Paula McCartney'a w Polsce? Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 3 grudnia 2018 r. Miejscem święta wszystkich fanów rockowego grania będzie TAURON Arena Kraków!

Paul McCartney w Polsce 2018 - koncert w Krakowie

Freshen Up jest to pierwsza trasa koncertowa, która rozpocznie się po premierze nowego albumu Egypt Station, który będzie wydany 7 września nakładem Capitol Records. Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy Out There.

- Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków, ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu. Get ready to rock Poland! – mówi artysta.

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? GWIAZDY, DATA, MIEJSCE

(informacja prasowa Live Nation/Universal Music Polska)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze