Patricia Kazadi - Na Zawsze: teledysk z wokalistką obciętą na chłopaka. Gwiazda zmienia wizerunek? [VIDEO]

2015-06-02 12:47
Patricia Kazadi w krótkich włosach
Autor: fot. YouTube Patricia Kazadi w krótkich włosach

Teledysk Patricii Kazadi do Na zawsze to premiera nie tylko nowego klipu artystki, ale także wizerunku gwiazdy. W wideo do Na zawsze Kazadi obcięta na chłopaka prezentuje się nam jako rebeliantka. Zobaczcie już teraz, jak w krótkich włosach Patricia Kazadi wygląda w swoim nowym teledysku!

Teledysk Patricii Kazadi do Na zawsze zaliczył premierę w sieci tuż po występie wokalistki w finale You Can Dance 2015, gdzie po raz pierwszy pokazała się w krótkich włosach. W nowej fryzurze na chłopaka Patricia Kazadi prezentuje się też w wideo do Na zawsze. I to właśnie nowy wizerunek Kazadi sprawia, że wszyscy chcą zobaczyć nagranie. Czym jeszcze zaskoczyła piosenkarka? Patricia Kazadi w teledysku do Na zawsze gra pewną siebie rebeliantkę. Wokalistka buntuje się przeciwko wszystkiemu, co ogranicza w ludziach wiarę w siebie.

Wybrałam Na zawsze na pierwszy singiel promujący mój drugi krążek ze względu na pozytywne przesłanie i energię. To ważny dla mnie utwór - opisuje dokładnie stan, w którym obecnie się znajduje - dała znać Patricia Kazadi w komentarzu pod teledyskiem do piosenki na YouTube.

Oglądając teledysk Patricii Kazadi do Na zawsze wielu zastanawia się, czy prowadząca You Can Dance nosiła wcześniej peruki. Okazuje się, że tak. Co więcej, te mają nawet swoje imiona. Już dziś czas pożegnać się z Żanetą i Krystyną Bożeną (to imiona moich peruk haha!), czas na nową Kazadi - napisała z kolei gwiazda przed występem w finałowym odcinku YCD 2015 na swoim FB.

>> Dzień Ojca 2015: prezenty na dzień Taty. Co podarować?

Kiedy premiera drugiej solowej płyty w karierze Patricii Kazadi? Tytuł i data wciąż pozostają znakiem zapytania. ESKA.pl przypomina, że piosenkarka ma już na swoim koncie debiutancki album o tytule Trip z maja 2013 roku.

Co zrobić, żeby pierwszy raz zamienił się w "na zawsze"? Zobaczcie darmową komedię romantyczną Pierwszy Raz już teraz!

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze