Gwiazdy

Partnerka Nicoli Zalewskiego pokazała romantyczny upominek. W tle oskarżenie o zdradę

2024-06-19 9:25

Afera wywołana wpisem Kamila Szymczaka zdaje się w ogóle nie wpływać na relację Zalewskiego i jego ukochanej. Choć influencer oskarżył piłkarza o zdradę, to ten przede wszystkim skupia się na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej oraz... swojej dziewczynie. Nie uwierzycie, co Nicol Luzardi wrzuciła do sieci!

Młody, utalentowany piłkarz włoskiego pochodzenia niemal od samego początku robi furorę na arenie międzynarodowej. Nicola Zalewski od najmłodszych lat wykazywał wyjątkowy talent, a jego umiejętności i pasja do sportu szybko zostały dostrzeżone, co zaowocowało dołączeniem do AS Roma - jednego z najbardziej prestiżowych klubów we Włoszech. Obecnie 22-latek reprezentuje Polskę podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej i bez wątpienia jest jednym z najgłośniejszych nazwisko biało-czerwonych, w którym pokładane są ogromne nadzieje. Niemal każde wyjście na murawę przynosi mu jeszcze większe uznanie i podziw zarówno w Polsce, jak i za granicą. Niestety, w ostatnim czasie nie wszystko szło po jego myśli. Nie chodzi jednak o karierę (ta nieustannie się rozwija), lecz o sprawy prywatne, które nieco wymknęły się spod kontroli.

EURO 2024: Ceny na stadionie

Nicola Zalewski - dziewczyna

Dziewczyna Nicoli Zalewskiego, ale także sam piłkarz, w krótkim czasie znaleźli się w centrum zainteresowania mediów. Wszystko za sprawą influencerka Kamila Szymczaka, który zamieścił na swoim Instagramie wpis posądzający 22-latka o zdradę swojej partnerki z jego dziewczyną. Sprawa miała miejsce tuż przed pierwszym meczem biało-czerwonych na Euro 2024.

Wycieczki w góry są spoko... No, chyba że podczas jednej z nich dowiadujesz się o zd... Nico, poinformujesz swoją dziewczynę, co zrobiłeś z moją? - napisał influencer.

Sugestia dotycząca zdrady w krótkim czasie obiegła media, przez co rozpętała się głośna afera. Nie brakowało hejtu, kolejnych oskarżeń, przykrych słów i przepychanek wśród fanów obu panów. Jak zareagował na to główny zainteresowany? Nicola w żaden sposób nie odniósł się do wpisu, a jedynie zablokował możliwość komentowania jego zdjęć na Instagramie.

Nicola Zalewski - Nicol Luzardi

Choć żadna ze stron nie odniosła się do zarzutów, to niedługo po wybuchu afery, Nicol Luzardi - partnerka Nicoli Zalewskiego, dała fanom drobny znak. Oprócz tego, że Włoszka regularnie wrzuca do sieci relacje z bliskimi piłkarza, nosi biało-czerwone barwy świadczące o tym, że kibicuje swojemu ukochanemu, to teraz wrzuciła do sieci fotografię, na której widać bukiet czerwonych róż z załączonym liścikiem "Ti amo tanto tanto", co oznacza "Tak bardzo Cię kocham". Dziewczyna zdaje się zupełnie nie przejmować doniesieniami na temat rzekomej niewierności swojego partnera i wspiera go podczas treningów oraz rozgrywek na Euro 2024.

nicol luzardi

i

Autor: Instagram/nicolluzardi