Para zrobiła ślub w motywie Taylor Swift. Tak pięknej ceremonii jeszcze nie widzieliście!

i

Autor: CANVA

Urocze

Para zrobiła ślub w motywie Taylor Swift. Tak pięknej ceremonii jeszcze nie widzieliście!

2023-06-14 18:52

Fani Taylor Swift niejednokrotnie udowodnili, że idolka jest dla nich ważna. Zakochanym parom towarzyszyła podczas randek czy zaręczyn. Jak się okazuje, niektórzy idą z tym jeszcze dalej! Na TikToku zostało udostępnione nagranie ślubu z motywem przewodnim jednej z piosenek artystki. To było naprawdę niezwykłe widowisko!

Taylor Swift może się pochwalić ogromnym dobytkiem artystycznym, przy czym duża część jej muzyki opowiada historie miłosne. Trudno się dziwić, że zakochani tak bardzo utożsamiają się z jej utworami. Fani artystki wybierają jej koncerty jako miejsce oświadczyn, a jej kawałki jako tło randek czy też... ślubów. Jedna z par zdecydowała się na naprawdę szalony krok, wybierając piosenkę Daylight jako motyw przewodni uroczystości. Nagranie jest naprawdę wzruszające - tego nie da się ukryć. Tekst idealnie wpasował się w uczucia szczęśliwców, stojących na kobiercu. Musicie zobaczyć, jak to wyglądało. Te sceny robią ogromne wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie ze ślubu powaliło internautów. Urocza dziewczynka ujęła zgromadzonych!

Someone Like Youuuu | #DokończPiosenkę 16

Ślub w stylu Taylor Swift

Zakochana para zdecydowała, że swój najpiękniejszy dzień przeżyją pod znakiem piosenki Taylor Swift. Nie da się ukryć, że Daylight jest jedną z najromantyczniejszych piosenek w dyskografii artystki. Napisała ją dla swojego domniemanie byłego chłopaka. Joe Alwyn i wokalistka byli ze sobą aż sześć lat. Niestety w kwietniu pojawiły się pogłoski, iż zakończyli swoją relację - i rzeczywiście wszystko na to wskazuje. To jednak nie przeszkodziło fanom piosenkarki w wykorzystaniu jej do zorganizowania swojej ceremonii. Panna młoda wyjaśniła, dlaczego właśnie na ten utwór postawili, a pan młody zakończył swoją przemowę, cytując fragment słynnego "Enchanted".

Nasz ślub jest inspirowany piosenką Taylor Swift "Daylight", ponieważ idealnie oddaje to, w jaki sposób widzę miłość teraz. W piosence mówi "Kiedyś wierzyłam w to, że miłość jest rozpalającą czerwienią, ale wiem, że jest złota, jak światło dnia". Chciałam, żeby nasz wyjątkowy dzień oddawał radość, światło, śmiech, błogość, komfort, niedzielne poranki i wszystkie złote momenty, które razem przeżyliśmy - powiedziała panna młoda.

Odkąd się poznaliśmy, rozświetlasz moje życie, jak wschód słońca na Hawajach. Pamiętam, że kiedy pierwszy raz Cię ujrzałem, pomyślałem, Twoje oczy są zachwycające i hipnotyzujące. Po prostu można powiedzieć, że byłem naprawdę oczarowany, mogąc Cię spotkać. Teraz te oczy są dla mnie jak dom - wyznał pan młody w swojej poruszającej przemowie.