Pajęczyna - piosenka z serialu. Kto ją śpiewa? Co to za tytuł?

2021-10-21 9:10
Pajęczyna
Autor: x-news/TVN

Pajęczyna to nowy serial produkcji Player Original, który miał swoją premierę we wtorek 19 października. Co ciekawe, widzom od razu wpadła w ucho piosenka, która pojawia się w czołówce. Co to za tytuł? Kto śpiewa piosenkę z serialu pajęczyna? Odpowiedź na to pytanie, znajdziecie poniżej.

Pajęczyna - piosenka z serialu. Kto ją śpiewa? Co to za tytuł? Jeśli zainteresowała Was piosenka z serialu Pajęczyna, to dobrze trafiliście, ponieważ w tym artykule poznacie jej tytuł oraz wykonawcę. Pajęczyna to nowy serial od Player Original, którego historia inspirowana jest mało znanymi faktami z późniejszego PRL-u, gdy rozwijany był polski program atomowy. Co ciekawe, jego akcja toczy się równolegle w dwóch przestrzeniach czasowych, mianowicie w 1978 oraz w 2010 roku. Serial opowiada o Kornelii Titko, czyli odważnej pani naukowiec, która obdarzona jest niezwykłą pamięcią. Niestety jej dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców, a także starszej siostry, która zginęła w wypadku samochodowym. Po latach w jej życiu pojawia się jednak tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka, w którą wciela się Joanna Kulig rozpoczyna prywatne śledztwo, by dowiedzieć się, co naprawdę łączy mężczyznę ze śmiercią jej bliskich osób.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Pajęczyna - piosenka z serialu [TYTUŁ, WYKONAWCA]

Widzom wpadła w ucho piosenka, która pojawia się w serialu Pajęczyna. Co to za numer? Kto śpiewa go w oryginale i w serialu? Okazuje się, że kawałek nagrała na potrzeby produkcji Daria Zawiałow. Piosenka nosi tytuł Serca gwiazd i jest coverem przeboju Haliny Frąckowiak z lat 80, zaprezentowanym z nową aranżacją i energią. Poniżej możecie posłuchać singla z serialu Pajęczyna, a także obejrzeć oryginalny klip, który mu towarzyszy.

Sonda
Obejrzysz serial "Pajęczyna"?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze