Pacześ Show 3: Krzysztof JANKES Jankowski z Radia ESKA ujawnia kulisy pracy w mediach!

i

Autor: materiał prasowy: FIRST Public Relations Sp. z o.o. Pacześ Show 3: Krzysztof JANKES Jankowski z Radia ESKA ujawnia kulisy pracy w mediach!

Pacześ Show 3

Pacześ Show 3: Krzysztof JANKES Jankowski z Radia ESKA ujawnia kulisy pracy w mediach!

2024-04-22 13:58

22 kwietnia o godzinie 22:30, Comedy Central wyemituje kolejny odcinek „Pacześ Show” 3. Na kanapie Rafała pojawią się prezenter radiowy Krzysztof Jankes Jankowski oraz Damian Michałowski znany z “Dzień Dobry TVN”, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach i przytoczą kilka ciekawych historii z życia dziennikarza.

Pierwszym gościem wieczoru będzie Krzysztof Jankes Jankowski – dziennikarz od lat związany z Radiem ESKA. Prezenter opowie, dlaczego to właśnie radio jest dla niego najbardziej magicznym medium, z którego nie wyobraża sobie zrezygnować. Jankes zmierzy się również z niełatwym tematem przemijania złotych czasów rozgłośni radiowych. Drugim gościem wieczoru będzie Damian Michałowski, który zabierze widzów do świata telewizji i opowie o emocjach towarzyszących pracy przed kamerą.

JANKES na Instagramie

SHORT - Nosel wkręca - odholowanie auta| ESKA

Nieodłącznym elementem będą gry prowadzone przez Łukasza “Lotka” Lodkowskiego, choć tym razem nie pozwolą gościom złapać oddechu. Pojedynek na łamacze językowe wystawi na ciężką próbę umiejętności Jankesa. Czy dykcja dziennikarza radiowego wystarczy do pokonania Rafała Paczesia? Lotek przygotował też wyzwanie telewizyjne dla Damiana, które dokładnie przetestuje umiejętności improwizacji prezentera.

Premierowe odcinki programu „Pacześ Show” emitowane są na kanale Comedy Central w każdy poniedziałek o godz. 22:30.