Ostatni pies - nowy Pitbull: obsada, premiera

i

Autor: screen YouTube/serialetvp Ostatni pies - nowy Pitbull: obsada, premiera

Ostatni pies - obsada nowego Pitbulla ujawniona! VIDEO 18+

2017-09-05 18:04

Ostatni pies pod takim tytułem powstanie nowa część filmu kultowego już filmu Pitbull, w obsadzie którego znajdzie się plejada gwiazd polskiego kina. Kto zagra w filmie Władysława Pasikowskiego? Kiedy premiera? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Pitbull - Ostatni pies to kolejna część hitowej produkcji opowiadającej o pracy polskiej policji. Kilka miesięcy temu Patryk Vega zrezygnował z produkcji nowej części filmu, a na jego miejsce został zatrudniony jeden z najważniejszych polskich reżyserów i scenarzystów filmowych - Władysław Pasikowski. Wielu fanów 'starego' Pitbulla z miejsca skreśliła nową produkcję po tym, jak z kolejnej, czwartej części zrezygnowali Piotr Stramowski i Tomasz Oświeciński.

5 września 2017 nastąpił zwrot akcji, a to za sprawą ujawnionej informacji o obsadzie najnowszej części Pitbulla. Obsadę zdradził Marcin Dorociński, ogłaszając swój powrót do roli kultowego Despero z Pitbulla! 

Botoks Patryka Vegi - nowy zwiastun wciska w fotel [VIDEO 18+] >>

Ostatni pies - obsada

Marcin Dorociński wcieli się w rolę Despero, ale nie jest to jedyny aktor z pierwszej części Pitbulla, którego ponownie zobaczymy na ekranie. Zobacz kto dołączy do filmu Pitbull - Ostatni Pies.

Dorociński zdradził, że w filmie pojawi się także Rafał Mohr, Krzysztof Stroiński, Marian Dziędziel, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Iza Kuna oraz wokalistka Katarzyna Nosowska.

Nowy Pitbull - premiera filmu

Kiedy do kin wejdzie Ostatni pies w reżyserii Władysława Pasikowskiego? Data premiery nowego Pitbulla nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że aktorzy dostali scenariusz i rozpoczęli przygotowania do produkcji. Nie ukrywamy, że jesteśmy podekscytowani informacją, którą podzielił się Marcin Dorociński i nie możemy doczekać się kolejnych szczegółów filmu.