Jann

i

Autor: fot. Ola Bodnaruś / FONOBO Label Jann z nowyą piosenką "The Letter"

Nowości muzyczne

Osobiste wyznanie Janna w piosence "The Letter". Ta ballada zawiera ważny przekaz

2023-09-23 12:32

Jann kolejny raz zaskakuje! Tym razem artysta podzielił się z fanami długo wyczekiwanym singlem “The Letter”. Utwór od dziś dostępny jest we wszystkich streamingach. Fani artyści będą mogli usłyszeć numer na żywo już podczas jesiennej trasy koncertowej, która startuje za nieco ponad miesiąc.

Jann - jedno z największych odkryć ostatnich miesięcy, kolejny raz zaskakuje! Artysta podzielił się właśnie z fanami długo wyczekiwanym singlem "The Letter". Ta wzruszająca ballada łączy w sobie świeże brzmienie oraz pełen emocji wokal, którymi dostarcza słuchaczom niepowtarzalnych, muzycznych doznań. Jann zdradził, że numer ten jest dla niego niezwykle ważny, gdyż ma bardzo osobiste znaczenie. Co więcej, to właśnie "The Letter" był pierwszą piosenką, którą podzielił się z FONOBO Label - wytwórnią, z którą współpracuje od początku swojej kariery.

Wtedy nie byłem jednak gotowy na wypuszczenie tak osobistej historii w świat. Teraz jestem i jest to doskonały moment, aby wszyscy usłyszeli "The Letter" - powiedział artysta.

Jann wystąpił w Sopocie. Zapytaliśmy o plany!

Przy "The Letter" Jann współpracował ze swoją siostrą

Utwór "The Letter"jest autorską kompozycją Janna. Artysta odpowiada za warstwę tekstową i muzyczną singla, a przy produkcji numeru współpracował z Jeremiaszem Hendzlem. Tym razem do tego muzycznego duetu dołączyła starsza siostra artysty, która nagrała wokale wspierające. Jak sam Jann przyznaje, jej udział w tym projekcie znaczył dla nich bardzo dużo.

Fani bardzo docenili nowy utwór Janna. Zachwycili się przejmującym wokalem i przekazem. Pod wideo pojawiły się liczne komentarze: Jesteś jednym z najbardziej niezwykłych artystów, jakich miałam przyjemność słyszeć / Zaskoczyłeś mnie, poraziły mnie słowa i to co między nimi / Mam nieodparte wrażenie, że to kolejne dzieło Janka, które jest ZA dobre dla przeciętnego odbiorcy.

Piosenka "The Letter" od dziś dostępna jest we wszystkich serwisach cyfrowych, a już niebawem wszyscy fani będą mogli usłyszeć ją na żywo! 4 listopada startuje jesienna trasa Janna, która obejmie swoim zasięgiem 8 polskich miast. Natomiast na początku przyszłego roku Jann wraz z zespołem w wyrusza w międzynarodową trasę koncertową, podczas której odwiedzi Pragę, Berlin, Kolonię, Hamburg oraz Londyn. Bilety na międzynarodową trasę artysty wyprzedały się w niecałe 24h!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jann - kim jest sensacyjne odkrycie polskiej muzyki? To on może reprezentować Polskę na Eurowizji 2023!

Listen on Spreaker.