Oscary 2021 - to oni zaśpiewają podczas gali. Pojawiła się lista artystów

2021-04-25 20:10 Adrian Rybak
Oscary
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Oscary 2021 to wydarzenie, na które czekają fani kina na całym świecie. To najważniejsze nagrody w tej branży. Jest to także okazja do zobaczenia niesamowitych występów muzycznych. Potwierdzono już, którzy artyści pojawią się na uroczystym rozdaniu złotych statuetek. Kto wystąpi oraz jakie piosenki usłyszymy podczas gali?

Oscary 2021 nadchodzą. Na to wydarzenie kulturalne czeka wiele osób. Fani Oscarów wyczekują gali z wypiekami, tym bardziej że po raz pierwszy od dawna nie odbyła się ona w lutym. Rozdanie nagród przeniesiono na kwiecień z powodu pandemii koronawirusa. Będzie wyglądało inaczej. W celu zapewnienia dystansu społecznego wydarzenie zostanie zorganizowane w dwóch lokalizacjach. Ograniczono także listę gości. Pojawią się jedynie prowadzący, nominowani oraz ich rodziny. Jedno się jednak nie zmieni - nie zabraknie spektakularnych występów muzycznych. W przeszłości rozdania Oscarów uświetniały takie gwiazdy jak Adele, Lady Gaga, Eminem, Justin Timberlake czy Celine Dion. Tym razem wystąpią tylko artyści, którym w tym roku udało się zdobyć nominację w kategorii Najlepsza oryginalna piosenka. Kto więc pojawi się na ceremonii i jakie piosenki usłyszymy?

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Oscary 2021 - występy muzyczne

Celeste - Hear My Voice (z filmu Proces Siódemki z Chicago)

H.E.R. - Fight for You (z filmu Judas and the Black Messiah)

Laura Pausini i Diane Warren - Io sì (Seen) (z filmu Życie przed sobą)

Leslie Odom Jr. - Speak Now (z filmu Pewnej nocy w Miami...)

Molly Sandén - Husavik (My Hometown) (z filmu Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga)

Oscary 2021 - o której, gdzie transmisja

Oscary 2021 rozpoczną się o godzinie 2:00 w nocy z niedzieli 25 kwietnia na poniedziałek 26 kwietnia. Rozdanie nagród będzie można zobaczyć w polskiej telewizji z tłumaczeniem. Za transmisję odpowiada canal+. W przerwach na reklamy będzie można obejrzeć specjalne studio, w którym eksperci będą komentowali wyniki. 

Najnowsze