Oscary 2015: reakcje gwiazd: John Legend, Common, Rita Ora, Lady Gaga i inni piszą o Oscarach [VIDEO]

2015-02-23 15:30
John Legend na Twitterze
Autor: twitter.com John Legend na Twitterze

Oscary 2015: Co napisały muzyczne gwiazdy zaraz po ceremonii rozdania Oscarów? Najważniejszy wieczór dla miłośników filmów za nami! Były łzy szczęścia, wzruszenia, a także rozczarowania. Jak świat muzyki zareagował na wręczone statuetki? Sprawdźcie na ESKA.pl

22 lutego 2015 roku cały świat obserwował co dzieje się na 87. ceremonii wręczenia Oscarów. Wśród obserwatorów były muzyczne gwiazdy: te które walczyły o statuetki, te które uczestniczyły w gali, ale też te, które tylko obserwowały wydarzenia w Los Angeles. A jak reagował muzyczny świat na to co dzieje się w Los Angeles? Sprawdziliśmy to!

John Legend wraz z raperem Common'em z hitem "Glory" zwyciężyli w kategorii najlepsza piosenka filmowa. Utwór promował film Selma. John Legend zaraz po ceremonii pochwalił się na instagramie swoją zdobyczą.  

#GLORY #Oscars Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika John Legend (@johnlegend)

A później poszedł szczęśliwy spać

Bed time Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika John Legend (@johnlegend)

Rita Ora wspomniała o niesamowitym doświadczeniu, jakim było wystąpienie w wieczór rozdania Oscarów 2015. Jej akurat za hit "Grateful" nie udało się zdobyć statuetki.

Kanadyjski zespół stworzony przez bliźniaczki - Tegan and Sara one także nie zdobyły statuetki. Ale jedna z nich napisała na twitterze: "Urodziłam się w szpitalu, w 1980 roku, a później po prostu zagrałam na Oscarach"

Lady Gaga zanim padła po intensywnej nocy, pogratulowała wszystkim nominowanym i zwycięzcom. Miło z jej strony:)

Ellie Goulding pogratulowała i wyraziła swój zachwyt laureatowi w kategorii "Najlepszy Aktor" - Eddie'mu Redmayne :) Ma słabość do rudzielca? 

A Jennifer Lopez skorzystała z okazji żeby porobić sobie zdjęcia z ulubionymi aktorami


Posłuchajcie najlepszej piosenki filmowej 87. gali rozdania Oscarów - hit Glory.

 

Najnowsze