Opole 5.06.2016 - dzień 3. Złote Opole, czyli Grand Prix Publiczności! Kto wystąpi?

2016-06-05 22:17

Trzeciego dnia 53. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się m.in. koncert Złote Opole. Podczas wydarzenia dowiemy się, który z utworów zdobędzie Grand Prix Publiczności!

Opole 2016: dzień 3. festiwalu to potężna dawka polskiej muzyki i dowcipu. W niedzielny wieczór 5 czerwca w Opolu odbędą się dwa koncerty: Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu oraz Złote Opole 2016. Transmisja z koncertów dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i online. Dokładny program 53. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu znajdziecie na ESKA.pl!

Opole 2016: Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu

O 20:30 na deskach opolskiego amfiteatru odbędzie się widowisko muzyczne w wykonaniu Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu, jedynej na świecie orkiestry, która łączy żart z różnymi gatunkami muzyki.

Złote Opole 2016, czyli Grand Prix Publiczności

Później widzowie i publiczność zobaczą Koncert Złote Opole, który rozpocznie się o godzinie 21:50, a poprowadzi go Artur Orzech. Podczas wydarzenia usłyszymy takie utwory jak: Jesteś bohaterem (Michał Szpak), Nie daj się (Doda), Dziewczyna szamana (Justyna Steczkowska), Pokolenie (KOMBII), Orła cień (Varius Manx i Kasia Stankiewicz), Świat się pomylił (Patrycja Markowska), Dziwny jest ten świat Czesława Niemena (Janusz Radek), Chodź przytul przebacz (Andrzej Piaseczny), Niech żyje bal (Maryla Rodowicz), O krok (PUSTKI), Uciekaj moje serce Seweryna Krajewskiego (Ania Dąbrowska), Bałkanica (PIERSI), Zegarmistrz światła (Tadeusz Woźniak), Baśka (WILKI), Jesteś lekiem na całe zło (Krystyna Prońko), Dni, których nie znamy Marka Grechuty (WIEKO), Przeżyj to sam (LOMBARD), Lustra ( Natalia Szroeder), Zegar (Edyta Bartosiewicz), Wypijmy za błędy (Ryszard Rynkowski), Bądź gotowy dziś do drogi (Halina Frąckowiak).

 

KL

Najnowsze