Opole 2016: Michał Szpak zdobywa Grand Prix Publiczności. 'Oddałbym nagrodę'

2016-06-06 15:24
Opole 2016: Michał Szpak zdobywa Grand Prix Publiczności. 'Oddałbym nagrodę'
Autor: Fot. Instagram Michał Szpak wygrał niedzielny konkurs

Opole 2016: Michał Szpak na 53. Festiwalu Piosenki Polskiej zdobył Grand Prix Publiczności i zdecydował się na bardzo ładny gest.

Opole 2016 to niezwykłe emocje, skandale, ale przede wszystkim święto polskiej muzyki. Podczas 53. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu poznaliśmy laureatów SuperPremier, SuperJedynek, Debiutów, a także zdobywcę Grand Prix Publiczności, którym został Michał Szpak. Po wygranej w pierwszym historycznym koncercie Złote Opole 2016 ogromnie zaskoczony wokalista zdecydował się na bardzo ładny gest.

>> Opole 2016: laureaci. Debiuty, SuperJedynki, SuperPremiery i Złote Opole za nami!

Złote Opole 2016: Michał Szpak

- To najbardziej zaskakujący werdykt, jaki mógł paść dzisiejszego wieczoru. Jestem naprawdę ogromnie szczęśliwy, ale stałem na scenie z gwiazdami i legendami polskiej sceny muzycznej. Gdybym dostał statuetkę to oddałbym ją Krystynie Prońko - skomentował swoje zwycięstwo Michał Szpak. - Moja obecność i moja wygrana ma się nijak do tej całej sytuacji - wyjaśnił wokalista.

Michał Szpak zdobył nagrodę za utwór Jesteś bohaterem, który w zeszłym roku został SuperPremierą.

 

Rehearsal #jestesbohaterem #bylebycsoba #emotions #granprix #rehearsal #music #festival #performance #hero #haveaniceday Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Kolejny sukces na pewno ucieszył Michała Szpaka. Wokalista pracował na niego na długo przed Eurowizją... Muzyczna kariera zawsze była jego marzeniem?

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL

Najnowsze