Opał zachwycił piosenką Znak. Teraz wraca i zapowiada album z Jonatanem!

i

Autor: Spontan Productions Opał zachwycił piosenką "Znak". Teraz wraca i zapowiada album z Jonatanem!

WARTO CZEKAĆ

Opał zachwycił piosenką "Znak". Teraz wraca i zapowiada album z Jonatanem!

2023-11-13 14:07

„Pierwsza jesień bez depresji” to tytułowy singiel zapowiadający wspólny album Opała i Jonatana. Nostalgiczny numer przenosi nas w świat wewnętrznych rozterek i prowokuje do przemyśleń nad życiem. Płyta ma pojawić się w grudniu.

Nowości Muzyczne 2023: Po sukcesie albumu "Połączenia" nagranego przez Opała wspólnie z Gibbsem, raper znów zdecydował się na kolejną płytę w konwencji MC i producent. Tym razem swoją muzyczną charyzmę i liryczny talent postanowił zderzyć z muzykalnością Jonatana. Jednym z pierwszych efektów tej współpracy jest zapowiadający album tytułowy utwór "Pierwsza jesień bez depresji".

Rap 20 w Radiu ESKA - głosuj i słuchaj swoich ulubionych hip-hopowych kawałków!

SBM FFestival 2023 - Young Leosia

Opał i Jonatan - płyta 2023

Cała płyta ma być swojego rodzaju muzyczną afirmacją i powiewem nadziei. Warstwa liryczna albumu, za którą odpowiada Opał, wypełniona jest charakterystycznym dla niego połączeniem głębokich emocji, szczerości i osobistych doświadczeń dających słuchaczowi przestrzeń do zrozumienia i odnalezienia się w treściach piosenek. Za warstwę muzyczną wydawnictwa w całości odpowiada Jonatan, znany z produkcji najnowszego wydawnictwa Gibbsa „SAFE”. Premiera albumu „Pierwsza jesień bez depresji” zaplanowana jest w grudniu.