Gwiazdy

Oni przeszczepili sobie włosy! Nie tylko Radosław Majdan i Tomasz Karolak. Kto jeszcze zamarzył o bujnej czuprynie?

W gronie polskich celebrytów jest sporo osób, które zdecydowały się na zabieg przeszczepu włosów. Tę decyzję podjęli między innymi Radosław Majdan czy Tomasz Karolak. Kto jeszcze zamarzył o bujnej czuprynie? Nie uwierzysz, jak wiele gwiazd przeszczepiło sobie włosy!

Spis treści

  1. Którzy polscy celebryci przeszczepili sobie włosy? 
  2. Na czym polega przeszczep włosów? 
  3. Radosław Majdan przeszczepił sobie włosy 
  4. Kazimierz Mazur: przeszczep włosów
  5. Które gwiazdy przeszczepiły sobie włosy? 

Którzy polscy celebryci przeszczepili sobie włosy? 

Zabieg przeszczepu włosów stał się w ostatnich latach bardzo popularny. Decydują się na niego także celebryci, którzy do tej pory nie mogli pochwalić się bujną fryzurą. Dość kosztowny zabieg pozwolił im pozbyć się kompleksów i cieszyć z pięknych, gęstych włosów. 

Przeszczep wykonali między innymi Radosław Majdan czy Tomasz Karolak. Takich gwiazd jest jednak w Polsce znacznie więcej! W dalszej części artykułu dowiesz się, kto jeszcze, dzięki medycynie estetycznej, uzyskał bujną czuprynę. 

Na czym polega przeszczep włosów? 

Przeszczep włosów to zabieg medycyny estetycznej i trychologiczny, z którego korzystają przede wszystkim osoby zmagające się z łysieniem. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. Najprościej mówiąc, transplantacja polega na pobraniu włosów z innych części ciała i wszczepieniu ich w głowę. 

Liderem w dziedzinie medycyny estetycznej jest Turcja i to właśnie tam wielu celebrytów zdecydowało się wykonać przeszczep włosów. 

Radosław Majdan przeszczepił sobie włosy 

Radosław Majdan kojarzony jest ze swoich gęstych, długich włosów. Okazuje się jednak, że nie zawsze mógł cieszyć się taką fryzurą. Były piłkarz i mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan nie mógł sobie poradzić z łysieniem, które wystąpiło u niego jeszcze przed trzydziestką. Jego znajoma zdradziła w rozmowie z Super Expressem, że na przeszczep włosów decydował się kilkukrotnie, jednak pierwsze próby nie przyniosły oczekiwanego efektu. 

Wreszcie przeszczep się przyjął, a gwiazdor może pochwalić się gęstymi włosami, o jakich marzył. 

Kazimierz Mazur: przeszczep włosów

Ostatnio aktor Kazimierz Mazur, którego widzowie kojarzą przede wszystkim jako Kamila Hoffera z "Na Wspólnej" także zdecydował się na przeszczep włosów. Gwiazdor, który nie słynął z bujnej czupryny, totalnie odmienił swój wizerunek! 

Kochani, ja już idę na zabieg. Widzimy się za 12 miesięcy. Co prawda zabieg nie będzie trwał 12 miesięcy, tylko porost włosów, ale widzimy się i zobaczymy, jakie będą efekty - ogłosił jakiś czas temu na Instagramie. 

Gwiazdor poddał się zabiegowi w Turcji, a efekty przeszczepu dosłownie zwalają z nóg! 

Które gwiazdy przeszczepiły sobie włosy? 

Radek Majdan i Kazmierz Mazur to tylko nieliczni polscy celebryci, którzy poddali się przeszczepowi włosów. Na zabieg zdecydowali się także m.in.

  • Misiek Koterski,
  • Mateusz Janusz z Fit Lovers, 
  • Paweł Stasiak z Papa Dance, 
  • Tomasz Karolak. 

Zobacz w galerii polskich celebrytów, którzy przeszczepili sobie włosy. Kto, dzięki zabiegowi, uzyskał bujną czuprynę? 

Te Polki rozkochały w sobie światowe gwiazdy! Piękności, dla których głowę stracili popularni na całym świecie celebryci