One Direction będą wielcy jak Spice Girls, a wie o tym Robbie Williams! Na Eska.pl najnowszy klip 1D do Kiss You [VIDEO]

2013-01-08 13:30

One Direction mają szansę powtórzyć sukces Spice Girls i zostać zapamiętani na dziesiątki lat. Jest o tym przekonany Robbie Williams, który od początku istnienia zespołu wspiera chłopaków w ich karierze. Jego zdaniem członkowie 1D mają taką samą chemię, którą widział w latach 90. u Spicetek!

One Direction zostali porównani do Spice Girls przez Robbiego Williamasa. Brytyjsko-irlandzka grupa zdaniem wokalisty bardzo przypomina kultowy już dziś girlsband pod względem relacji. Autor hitu Let Me Entertain You dostrzegł u chłopaków z 1D chemię, która według niego jest podobna do energii Spicetek w latach 90., kiedy to podbijały światowe listy przebojów.

Mają w sobie moc, którą miały Spice Girls. Dziewczyny zapanowały nad światem i wygrały. Myślę, że One Direction mają bardzo podobną chemię - wyznał Williams. Wcześniej piosenkarz zdradził, że jego ulubionym członkiem 1D, który przypomina jego samego jest Harry Styles.

>>> Robbie Williams pod wrażeniem Harry'ego Stylesa z One Direction! Czy to następca brytyjskiej gwiazdy? [VDIEO]

One Direction w 2013 roku przygotowują się do swojej światowej trasy promującej krążek Take Me Home i premiery ich pierwszego filmu 3D, który będzie zapisem tournée.


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze