OMI feat. AronChupa - Drop in the Ocean: Hit na karnawał 2016! Zobacz teledysk!

2016-01-15 14:51
OMI teledysk
Autor: fot. YouTube/Ultra Music OMI feat. AronChupa - Drop in the Ocean: Hit na karnawał 2016! Zobacz teledysk!

OMI feat. AronChupa - Drop in the Ocean: teledysk już w sieci. OMI promuje nim album Me 4 U, z którego pochodzi hit Cheerleader (Felix Jaehn Remix). Na ESKA.pl prezentujemy klip do Drop in the Ocean i jesteśmy pewni, że rozgrzeje on każdego!

OMI feat. AronChupa - Drop in the Ocean: teledysk do piosenki z Me 4 U od pierwszego dnia premiery cieszy się dużą popularnością. I z pewnością nie jest to spowodowane obecnością pięknych kobiet, a stylem, w jakim został stworzony utwór. Słychać, że przy produkcji Drop in the Ocean spory udział miał AronChupa. Podejrzewamy, że ta nowość muzyczna ma szanse stać się hitem karnawału 2016! Obaj artyści oddzielnie mają po jednym wielkim hicie. Teraz postanowili połączyć siły, a jak to finalnie wyszło zobaczcie i posłuchajcie poniżej! 

>> Hity 2016: karnawał trwa! Polecamy najlepsze dyskotekowe hity!

OMI feat. AronChupa - Drop in the Ocean: teledysk

Po globalnym sukcesie z Cheerleader, jamajski artysta Omar Samuel Pasley, powszechnie znany jako OMI jest gotowy na więcej! Właśnie zaprezentował teledysk do trzeciego singla promującego debiut płytowy zatytułowany "Me 4 U". Przy produkcji "Drop in the Ocean", Jamajczyk skorzystał z pomocy twórcy światowego przeboju "I'm An Albatraoz" - AronaChupy! Zresztą, gdybyśmy nie podali wykonawców tego potencjalnego karnawałowego hitu, to bez problemu byście ich rozpoznali! Nowa propozycja od OMI'ego z dosłownie pięknym teledyskiem do zobaczenia i posłuchania już teraz:

 

Jak myślicie, będzie hit na miarę "Cheerleader"? Dajcie znać w komentarzach, które chętnie poczytamy! :)

>> AronChupa - A Little Swing. Hit I'm An Albatraoz ma następce!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze