Olivia Rodrigo skazana na sukces! Jak wyglądały początki jej kariery?

Olivia Rodrigo
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Olivia Rodrigo muzycznym objawieniem 2021 roku? To właśnie ta wokalistka pewnym siebie krokiem wkroczyła w muzyczny świat już na samym początku nowego roku. Jak wyglądały początki kariery 17-latki, która w dniu dzisiejszym jest porównywana do wielkich gwiazd, które znamy od lat? Więcej ciekawostek na ten temat znajdziecie poniżej.

Olivia Rodrigo bez wątpienia jest wielką gwiazdą muzyki pop w 2021 roku. 17-latka pewnym siebie krokiem wkroczyła w muzyczny świat i pokazała, na co ją stać. Jej debiutancka piosenka Drivers License zrobiła w sieci furorę, z jaką nie mieliśmy styczności już od jakiegoś dłuższego czasu. Dziewczyna trafiła na nagłówki wszystkich rozrywkowych czasopism, serwisów internetowych oraz rozgłośni radiowych, które na okrągło grają jej debiutancką piosenkę.

Kim jest niezwykle utalentowana 17-latka, która postanowiła poruszyć swoją muzyką cały świat? Sięgamy dalej pamięcią i wspominamy początki kariery Olivii Rodrigo. Okazuje się, że dziewczyna wcześniej miała już styczność z kamerą i blaskiem fleszy, ponieważ już od wczesnych lat swojego dzieciństwa próbowała sił w aktorstwie. Skąd jednak wziął się pomysł na tworzenie muzyki, skoro późne dzieciństwo, a także wczesny okres dojrzewania Olivii Rodrigo dotyczy głównie grania w filmach oraz serialach? O tym, jak gwiazda z aktorstwa przerzuciła się na muzykę przeczytać poniżej.

Olivia Rodrigo - początki kariery

Olivia Rodrigo od zawsze śpiew stawiała w swoim życiu na pierwszym miejscu. Na pierwsze lekcje śpiewu nastolatka uczęszczała mając zaledwie cztery latka. Jakiś czas później zaintrygowała ją gra na pianinie, którą również postanowiła szlifować. Mając lat 12 opanowała grę na gitarze. Choć nauczyciele śpiewu Olivii Rodrigo, do których uczęszczała zalecali jej pójście ścieżką aktorską, dziewczyna mimo wszystko postanowiła rozwijać swoją solową karierę. Po jakimś czasie połączyła dwie pasje w jedną. Wokalistka dostawała rolę aktorskie, w których miała szansę pokazać światu swój talent wokalny. Jej piosenki, które były w serialach jako soundtracki znajdowały się na szczytach list przebojów.

Była w The Voice Kids, a teraz wydała debiutancką płytę! To koleżanka Viki Gabor i Roxie Węgiel
Najnowsze