Oliver Heldens o swojej muzyce i mundialu! WYWIAD przed Sunrise Festival 2018!

2018-07-21 11:55
Oliver Heldens o swojej muzyce i mundialu! WYWIAD przed Sunrise Festival 2018!
Autor: fot. https://www.instagram.com/oliverheldens/ (screen)

Sunrise Festival 2018 już 27, 28 i 29 lipca w Kołobrzegu! Jedną z gwiazd będzie Oliver Heldens. Rozmowę z holenderskim producentem sprawdzicie na ESKA.pl

Sunrise Festival 2018 odbędzie się już w ostatni weekend lipca! Między 27 a 29.07.2018 w Kołobrzegu spotkają się dziesiątki tysięcy fanów muzyki tanecznej, bawiących się wspólnie z wielkimi, światowymi gwiazdami. Jedną z nich będzie holenderski artysta Oliver Heldens, znany między innymi ze swojego przeboju Gecko. Oliver to nie tylko wspaniały DJ i producent, ale również bardzo sympatyczny i wesoły człowiek. Organizatorzy Sunrise Festival zadali mu 10 pytań i dowiedzieli się, kto był idolem z przeszłości i czy woli występować w klimatycznym klubie czy na wielkim festiwalu. Poznajcie Olivera lepiej!

Sunrise Festival 2018 - LINE-UP polskiego Tomorrowland

Sunrise Festival: Witaj Oliver! Jesteśmy szczęśliwi, że będziemy mogli gościć Ciebie ponownie na Sunrise Festival. Wiesz, że masz w Polsce mnóstwo swoich fanów?

Oliver Heldens: Hello! Wiem i bardzo się cieszę. Już nie mogę się doczekać kolejnego występu w Kołobrzegu!

Sunrise Festival: Wydałeś ostatnio remiks dla Calvina Harrisa i Dua Lipa. Czy to zapowiedź nowego brzmienia Heldeep?

Uwielbiam „One Kiss” i właśnie dlatego zdecydowałem się trochę „pobawić” tym kawałkiem. Może to początek czegoś większego, a może jednorazowa akcja – nie wiem. Po prostu robię muzykę opartą o to, co czuję, próbuję nowych brzmień i staram nieustannie się rozwijać.\


Sunrise Festival: W mediach społecznościowych często zadajesz fanom pytania - przy okazji remiksu dla Calvina Harrisa i Dua Lipa zapytałeś o to, co sądzą o nowym kierunku. Czy w tę stronę zmierza muzyka Olivera Heldensa?

Bardzo możliwe, zobaczymy! Jak trafnie zauważyliście, często dzielę się swoją muzyką z fanami, ponieważ… chcę wiedzieć, co o niej myślą.

Sunrise Festival: Wolisz występować na wielkich festiwalach czy w klimatycznych klubach?

To trudne pytanie. Zarówno festiwale, jak i kluby mają w sobie coś wyjątkowego. Publiczność festiwalowa jest ogromna - kiedy widzisz wielki tłum szalejący do Twojej muzyki, zaczynasz czuć specyficzne wibracje i stajesz się częścią czegoś większego. Z drugiej strony, klimatyczny klub jest bardziej intymny, a to również ma swój urok. 

Sunrise Festival: Który z twoich utworów ma dla ciebie szczególny sentyment?

„Gecko” będzie dla mnie zawsze wyjątkowym utworem, ponieważ to był swego rodzaju mój pierwszy wielki hit. Po tym, wszystko się zmieniło. 

Sunrise Festival: Kto jest Twoim idolem z przeszłości?

Chocolate Puma

Sunrise Festival: Czy oprócz produkcji muzyki i shuffle dance masz jakieś hobby?

Tak, jestem wielkim fanem piłki nożnej!

Sunrise Festival: Holandia niestety nie występowała na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Pilce Nożnej, komu kibicował Oliver Heldens?

To wstyd, że Holandia nie grała na Mundialu, ale jako fan piłki nożnej z uwagą śledziłem mistrzostwa, pomimo tego, że w Rosji nie było naszej reprezentacji. To była ciekawa impreza – po drodze było dużo niespodzianek. Swojego faworyta nie miałem, po prostu wspierałem lepszych - Francja zrobiła tutaj świetną robotę. 

Sunrise Festival: Ulubiony aktor Olivera Heldensa?

Hmm. Nie oglądam aż tak wielu filmów, żeby mieć ulubionego aktora…

Sunrise Festival: Dziękujemy za wywiad. Widzimy się z Tobą już 28 lipca na Sunrise Festival 2018!

Najnowsze