Ola Nowak zachowała się arogancko w Dance Dance Dance ? Jury było w szoku po jej występie!

2021-05-08 20:47
Dance Dance Dance 3
Autor: fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Ola Nowak obraziła się na jury w półfinale trzeciej edycji Dance Dance Dance? Jej występ w duecie wraz z Damianem Kordasem nie spodobał się trenerom programu. Czy para pozbawiła się udziału w finale?

Ola Nowak w Dance Dance Dance 3 nie dotrze do finału? Podczas przedostatniego odcinka, czyli półfinałowego Ola Nowak zatańczyła z Damianem Kordasem najtrudniejszą choreografię od początku tej edycji, której wykonanie nie spodobało się jury. Wszyscy oceniający ich taniec byli w ogromnym szoku. Czy te taneczne potknięcia, które miały miejsce w półfinale, pozbawią tą parę miejsca w finałowym odcinku, który będziemy mieli okazję obejrzeć już lada moment? 

Półfinał Dance Dance Dance 3 właśnie trwa w najlepsze i już zaraz dowiemy się, które gwiazdy zakwalifikują się do finałowego odcinka. Jeszcze do niedawna Ola Nowak z Damianem Kordasem nie mieli sobie równych, jednak po najnowszym występie w duecie, noty pary mocno spadły w górę. Być może choreografie solo poprawią sytuację tej pary? Tego dowiemy się lada moment! 

Dance Dance Dance 3 - finał 

Finał Dance Dance Dance 3 zbliża się wielkimi krokami. 8 maja o godzinie 20:00 widzowie zebrali się przed szklanymi ekranami, aby obejrzeć przedostatni odcinek roztańczonego show, co oznacza, że już lada moment poznamy nazwiska gwiazd, które powalczą o zwycięstwo w finale. 

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze