Oki - raper, wiek, imię i nazwisko, wzrost, skąd pochodzi, dziewczyna, piosenki, Instagram

2022-11-29 17:18
OKI
Autor: Kasia Mikołowicz

Oki to młody polski raper, który okazał się jednym z największych muzycznych odkryć na polskiej scenie muzycznej ostatnich lat. Ma wielu fanów, wyprzedaje koncerty, a jego hity podbijają listy przebojów. Mimo tego wiele osób, nie wie kim jest lub chciałoby się dowiedzieć więcej na jego temat. Mamy dla was najważniejsze informacje o Okim.

Oki to gwiazda, o której z pewnością słyszało wielu z was. Jego piosenka Jakie To Uczucie? była jednym z największych hitów wakacji 2022. Na koncie ma jednak więcej popularnych tytułów. Osoby, które nie słuchają rapu i hip-hopu mogą jednak nie wiedzieć, kim jest i poszukują informacji o nim. Postanowiliśmy uławić zadanie i zabraliśmy najważniejsze ciekawostki na temat Okiego w jednym miejscu. Znajdziecie je niżej.

Kalush - zwycięzcy Eurowizji nagrali z polskim raperem. Nasze domy WZRUSZA do łez!

Oki - wiek

Oki urodził się w 1998 roku. W 2022 skończył 24 lata.

Oki - imię i nazwisko

Oki tak naprawdę nazywa się Oskar Kamiński. Oki to jego pseudonim artystyczny.

Oki - wzrost

Niestety informacje na temat wzrostu rapera nie są dostępne.

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Oki - skąd pochodzi?

Oki urodził się i wychował w Lubinie. To miasto powiatowe w województwie dolnośląskim. Oskar często wspomina o swoim pochodzeniu.

Oki - dziewczyna

Czy Oki jest aktualnie w związku? Raper nie mówi publicznie o swoim życiu prywatnym. Z jego mediów społecznościowych nie można wywnioskować, czy się z kimś spotyka.

Oki - piosenki

Najpopularniejsza piosenka Okiego to Jakie To Uczucie?. Inne przykładowe hity z jego dyskografii to:

  • Whoop?
  • Koła
  • Justin Bieber
  • Siri
  • Jeżyk!
  • Pieniądze, dziewczyny, zwrotki
  • Doja Cat

Oki - Instagram

Oki, podobnie jak większość gwiazd, prowadzi konto na Instagramie. Można go tam znaleźć pod nazwą @spietadresiara. Obserwuje go ponad 400 tysięcy użytkowników.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze