Oki, Mata i Sobel chcą być najlepsi w Polsce. Raperzy w jednym teledysku

i

Autor: screen z teledysku OKI - SPRZEDAŁEM SIĘ / 2020 Oki, Mata i Sobel chcą być najlepsi w Polsce. Raperzy w jednym teledysku

Oki, Mata i Sobel o byciu najlepszymi w Polsce. Raperzy w jednym teledysku

2023-03-23 12:24

Miniony rok to bardzo intensywny czas dla OKIego. Po wydaniu wyczekiwanego Produktu47 fala popularności artysty wezbrała do monstrualnych rozmiarów. OKI zdyskontował też sukces gwiazdorskiego projektu OIO, współtworzonego z Otsochodzi oraz Young Igim, a podsumowaniem zmian jakie zaszły w życiu artysty jest zamykający ten gorący okres singiel Sprzedałem się.

Sprzedałem się, czyli tytuł nowej piosenki pod którą podpisuje się Oki. Artysta odpowiedzialny za takie hity, jak Jeżyk oraz Jakie to uczucie, zaprosił do teledysku Matę i Sobla, czyli absolutnie dwóch topowych raperów na polskim rynku. Najnowsza piosenka OKIego to ciekawe połączenie rapowego flexu i autoironii. Niedawny uczestnik projektu club2020, a także autor podwójnie platynowego albumu Produkt47, wyprzedał w minionym roku niemal wszystkie swoje koncerty - na czele z podwójnym i wielo-tysięcznym Homecoming w rodzinnym Lubinie.

Malik Montana znów liderem. Adwokat Diabła hitem nie tylko w Polsce!

Smolasty śpiewa weselne hity!

Oki - piosenka Sprzedałem się

To jednak wciąż nie zaspokaja artystycznych ambicji rapera ani apetytu na więcej, o czym możecie się przekonać słuchając ciężkiego trapowego Sprzedałem się, wyprodukowanego przez trio Paweł Gronek (nolyrics), Worek oraz Swizzy. Za reżyserię klipu do nowego singla odpowiadają Marcin Kuciński oraz 47movement. Teledysk został opublikowany na oficjalnym kanale wydawcy OKIego, czyli 2020 label.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE