Odmieniona Natalia Szroeder jest dumna ze swojego sukcesu. Słuchacze są nią oczarowani!

2021-04-14 14:06 Ewelina Kulasza
Natalia Szroeder
Autor: WBF

Natalia Szroeder to bez dwóch zdań ulubienica wielu Polaków. Artystka czaruje nie tylko swoim głosem i piosenkami, ale także swoją naturalną i delikatną osobowością. Teraz nieco odmieniona, nie tylko świętuje swój nowy sukces, ale jest także z niego bardzo dumna. Czym tym razem może pochwalić się Natalia Szroeder? O szczegółach przeczytacie poniżej.

Natalia Szroeder to piosenkarka, która zachwyca za każdym razem. Niesamowity głos, kojące piosenki, błysk w oku, śnieżnobiały uśmiech i delikatność, która płynie z jej wnętrza. Taka jest właśnie dziewczyna Quebonafide, która wróciła niedawno do branży muzycznej ze swoją nowością. Mowa o kawałku Powinnam?, który jest jej pierwszym dziełem po przejściu do managementu Kayax. Numer został niesamowicie odebrany przez słuchaczy i od razu został okrzyknięty prawdziwym hitem. Jednak nieco wcześniej mogliśmy zobaczyć Natalię Szroeder w innym wydaniu. To wszystko za sprawą jej współpracy z Margaret, dzięki której powstał numer Sold Out. To niecodzienna nawijka, w której Maggie i Nat, zaczarowały polską publiczność, a dowodem na to oprócz piosenki jest również barwny klip.

Margaret o nowej płycie i współpracy z Natalią Szroeder

Natalia Szroeder - zmiana i sukces

Natalia Szroeder zaczęła jakiś czas temu nowy rozdział w swojej muzycznej karierze. Najpierw rapowała w wyzwaniu #Hot16Challenge2, a później tak bardzo zachwyciła słuchaczy, że współpracowała z Margaret. Co ciekawe, piosenkarka była gościem we wtorek 13 kwietnia w programie u Kuby Wojewódzkiego. Pojawiła się na kanapie dziennikarza po 3 latach i znowu zaskoczyła wszystkich telewidzów. Tym razem zdecydowała się dać komentarz odnośnie swojej przemiany w działalności artystycznej, dzięki której czuje, że jest na właściwej drodze. Teraz wokalistka jest z siebie niesamowicie dumna i świętuje swój nowy sukces. Mowa o sukcesie piosenki Powinnam?, która ma już ponad pół miliona odsłuchań na Spotify, a także ponad 1,3 mln wyświetleń na YouTube. Serdecznie gratulujemy!

Najnowsze