Nowy utwór: PSY i Snoop Dogg Hangover. Kiedy premiera? [VIDEO]

2014-06-05 19:03

Nowy utwór PSY i Snoop Dogga Hangover - jest już okładka singla. Premiera nowej piosenki PSY jeszcze w czerwcu 2014 roku. Zobacz, jak wygląda okładka nowego singla PSY i Snoop Dogga i sprawdź dokładną datę premiery Hangover. Szczegóły na ESKA.pl!

PSY nagrywa ze Snoop Doggiem. Premiera singla Hangover została zapowiedziana na 8 czerwca 2014 roku. Czy nowy utwór PSY i Snoop Dogga przebije sukces Gangnam Style? O tym przekonamy się już za kilka dni. Tymczasem już dzisiaj koreański gwiazdor i amerykański raper ujawnili okładkę do singla Hangover.

Zarówno PSY jak i Snoop Dogg wyglądają na zadowolonych ze współpracy. Widać to na poniższym poście umieszczonym na fanpage'u autora hitu Gangnam Style.

 
(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Post użytkownika PSY.


Czy po premierze wspólnego utwór Hangover PSY i Snoop Dogg będą imprezować? Miejmy nadzieję, że ich wspólna piosenka przebije sukces Gangnam Style - wtedy z pewnością będą mieli powody do świętowania i obudzą się z tytułowym kacem ;).

>>>> Konkurs: Wygraj bilety na Orange Warsaw Festival 2014 <<<<

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze