Nowy teledysk Szymona Chodynieckiego - Z Całych Sił. To będzie polski hit lata 2016?

2016-05-21 15:10
screen z teledysku
Autor: fot. YouTube.com/SChodynieckiVEVO screen z teledysku

Szymon Chodyniecki prezentuje teledysk do nowego singla Z Całych Sił. Czy to będzie polski hit lata 2016? Zobacz najnowszy wideoklip autora przeboju Sam na sam już teraz!

Szymon Chodyniecki prezentuje teledysk do nowego singla Z Całych Sił. To właśnie z tym utworem młody wokalista wystąpi 4 czerwca na festiwalu Opole 2016. Razem z dziesięcioma innymi wykonawcami Szymon powalczy  o główną nagrodę w koncercie SuperPremiery. Występ na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu to dla piosenkarza spore wyróżnienie. Przypomnijmy, że kompozycja Z Całych Sił została wybrana przez komisję konkursową spośród aż 187 nadesłanych utworów.

>> Justin Bieber, Pink i Shawn Mendes wystąpią na Billboard Music Awards 2016. Kto jeszcze?

Nowa piosenka Szymona Chodynieckiego 2016

Sukces w Opolu z pewnością ułatwiłby Szymonowi walkę o polski hit lata 2016. O tym, czy Z Całych Sił podbije wakacyjne listy przebojów jak zwykle zdecydują słuchacze. Póki co, wokalista skupia się na promocji utworu w sieci. Profesjonalny teledysk do nowego singla stworzyła wytwórnia filmowa Grupa 13, która ma na swoim koncie klipy dla takich wykonawców jak: Afromental, Behemoth, Edyta Górniak, Red Lips oraz Kombii.

Zobacz wideo do nowego kawałka Szymona Chodynieckiego - Z Całych Sił poniżej:

RC

KONKURS: powiedz jak imprezujesz i łap smartfona!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze