Nowy teledysk Dżagi. Zobacz klip Morpho - Retrybucja

2016-02-29 15:34
Morpho - Retrybucja: Dżaga prezentuje nowy teledysk zespołu
Autor: fot. Morpho / YouTube Morpho - Retrybucja: Dżaga prezentuje nowy teledysk zespołu

Nowy teledysk Dżagi już w sieci. Barwny artysta zaprezentował wideoklip do singla Retrybucja, który zapowiada płytę jego zespołu Morpho. Zobacz nowe video już teraz - na ESKA.pl

Dżaga prezentuje nowy teledysk swojego zespołu Morpho pt. Retrybucja. Charyzmatyczny wokalista i performer opublikował video do tytułowej piosenki z nadchodzącej płyty swojego najnowszego projektu muzycznego. Choć Mariusz Ząbkowski jak zwykle przyciąga uwagę odbiorców swoją barwną stylizacją, to jednak tym, co robi największe wrażenie w teledysku do nowego singla jest bardzo mocne przesłanie utworu.

Nowy teledysk Dżagi. Zobacz klip Morpho - Retrybucja


Co oznacza słowo Retrybucja? Takie pytanie z pewnością zadaje sobie sporo osób, które po raz pierwszy słyszą nazwę nowego singla Dżagi. Jest to stosunkowo rzadko używane w języku polskim słowo, które oznacza sprawiedliwą odpłatę za czyny lub adekwatną karę za przestępstwo. Wokalista Morpho tłumaczy, że zdecydował się wybrać na nazwę singla i płyty ten mało popularny termin, bo w swoim życiu stara się kierować zasadami karmy i wierzy, że każdemu z nas przyjdzie kiedyś zapłacić za swoje uczynki.

Retrybucja to już trzecia odsłona nowego projektu Dżagi. Na oficjalnym kanale Morpho na YouTube można jeszcze znaleźć klip do pierwszego singla Porzucony oraz świąteczny bonus pt. Mario czy Ty wiesz czyli polską wersję hitu Mary, Did You Know? z repertuaru Michaela Englisha.

Zobacz nowy teledysk Morpho - Retrybucja poniżej:

Co sądzicie o nowym teledysku Dżagi i jego nowego projektu?

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze