Nowy teledysk Ariany Grande. Zobacz klip do Thank u, next

2018-11-30 22:55 k.w.
Ariana Grande, teledysk Thank U, Next
Autor: twitter.com, East News

Minął niecały miesiąc od premiery utworu Thank u, next, a piosenka ma ponad 40 milionów wyświetleń na Youtube! Już niebawem dostępny będzie teledysk do hitu.

Thank u, next - nowy utwór Ariany Grande podbił serca wszystkich jej fanów. Z niecierpliwością czekali oni na teledysk do piosenki. Przed premierą klipu artystka pokazała swoim fanom kulisy nagrywania teledysku, dzięki którym wiemy, czym inspirowała się piosenkarka przy jego tworzeniu. Kto wystąpił w najnowszym klipie Ariany Grande?

Thank U, Next akustycznie - cover lepszy niż oryginał?

Thank u, next - teledysk do utworu

Ariana Grande bardzo chciała, aby w klipie znalazły się nawiązania do jej ulubionych filmów. Stąd też, w teledysku możemy dojrzeć sceny z komedii Wredne dziewczyny. Piosenkarka zaprosiła nawet do współpracy Jonathana Bennetta, który grał w filmie z Lindsay Lohan. Ariana wcieliła się w postać Reginy George, zakochanej w sobie bohaterki Wrednych dziewczyn.

Ariana Grande - Legalna Blondynka

Kolejnym ulubionym filmem piosenkarki, który został przedstawiony w teledysku, jest Legalna Blondynka. W klimat komedii wprowadzi nas pies wokalistki, który zagra filmowego Bruisera oraz Jennifer Coolidge, która grała Paulette w kultowym filmie. Ariana Grande wykorzystała także motywy z filmu Dziś 13, jutro 30 oraz Dziewczyny z drużyny. Szczegóły możecie sprawdzić oglądając zapowiedź teledysku:


Już teraz zobaczcie cały teledysk do Thank u, next.

Alan Walker, Jax Jones, Brave, Saszan i inne HITY w New Music Friday w Radiu ESKA!

Najnowsze