Nowości muzyczne 2022: remiks Jiggle Jiggle w wykonaniu Jasona Derulo. Będzie hit?

2022-07-24 11:04
Nowy remiks Jiggle Jiggle w wykonaniu Jasona Derulo
Autor: materiały prasowe

Światowa supergwiazda Jason Derulo dołącza do gwiazdorskiej obsady przeboju Duke & Jones, Louisa Theroux i Amelii Dimz Jiggle Jiggle w nowym remiksie, który właśnie ujrzał światło dzienne.

Remiks Jasona Derulo - Jiggle Jiggle jest napędzany przez jego natychmiast rozpoznawalny wokal. Dzieło Duke & Jones to obecnie jedna z największych piosenek na TikToku (ponad 7 milionów kreacji!). Remiks powstał wokół fragmentu rapu Theroux z odcinka jego słynnego serialu Weird Weekends, który niedawno ponownie pojawił się w programie Chicken Shop Date Amelii Dimoldenberg. Utwór uwielbiany przez wszelkiego rodzaju celebrytów, w tym Snoop Dogga, Shakirę, Meg The Stallion i Lizzo, wyszedł poza TikToka. Film przesłany przez Duke & Jones na YouTube ma obecnie ponad 51 milionów wyświetleń. Jiggle Jiggle odbiło się również szerokim echem w prasie, w tym w Daily Mail, The New York Times, LA Times i brytyjskim GQ.

Jason Derulo wstydzi się występu w Polsce? USUNĄŁ post o Sylwestrze Marzeń!

Hotplota.pl: Bruce Willis nakrywa półnagą córkę; Jason Derulo łamie zęby

Jason Derulo - kim jest?

Jason Derulo to amerykański piosenkarz, autor tekstów i tancerz, który ma na koncie jedenaście platyn za utwory takie jak Wiggle, Talk Dirty, Want To Want Me, Trumpets, It Girl, In My Head, Ridin’ Solo i Whatcha Say. Sprzedał ponad 200 milionów płyt na całym świecie, zdobył ponad 18,2 miliarda streamów i zbudował społeczność liczącą ponad 117 milionów obserwujących na wszystkich platformach. Derulo, który sam jest gwiazdą TikToka, jest 14. najczęściej obserwowanym twórcą na platformie z ponad 52 milionami obserwujących, a jego TikToki zostały polubione 1,2 miliarda razy.

Jason Derulo został ojcem! Jego dziewczyna urodziła pierwsze dziecko

Duke & Jones - kim są?

Duke & Jones szybko stają się jednymi z najbardziej perspektywicznych niezależnych muzyków w branży. Zdobywając reputację producentów producentów udowadniają, że prawdziwy talent nie potrzebuje wytwórni płytowej ani ogromnego nazwiska, aby wywołać falę. Muzyka może mówić sama za siebie. Wyróżniające się brzmienie pomogło duetowi zdobyć miliony słuchaczy na całym świecie (w tym lojalnych fanów na TikToku, którzy są uzależnieni od ich zabawnych teledysków z autotune) – oraz wsparcie niektórych z największych artystów na świecie. Prezenter definiujących gatunek filmów dokumentalnych dla BBC oraz twórca wielokrotnie nagradzanego filmu „My Scientology Movie”, Louis Theroux, jest jedną z najbardziej znanych twarzy telewizji. To pierwsza i niespodziewana wizyta w studiu nagraniowym w jego 25-letniej karierze.

Amelia Dimz - kto to?

Amelia Dimz jest angielską dziennikarką, komikiem, prezenterką telewizyjną i założycielką firmy produkcyjnej Dimz Inc – najbardziej znanej z internetowego programu Chicken Shop Date, w którym przeprowadza zabawne wywiady z raperami, artystami, a także YouTuberami i piłkarzami. Pisała dla The Guardian i Vogue oraz realizowała filmy dokumentalne dla Vice i Channel 4. W 2019 roku została uznana przez The Sunday Times za 77. największą wpływową osobę w Wielkiej Brytanii i znalazła się na liście Evening Standard najbardziej wpływowych osób Londynu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze