Jason Derulo

i

Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Jason Derulo został ojcem! Jego dziewczyna urodziła pierwsze dziecko

2021-05-19 8:21

Nieco ponad tydzień temu życie Jasona Derulo zmieniło się nie do poznania. Gwiazdor powitał na świecie swoje pierwsze dziecko z partnerką Jeną Frumes. Jeszcze w czasie ciąży para hucznie świętowała ogłoszenie płci maluszka, a teraz skupia się przede wszystkim na opiece nad synkiem. Młoda mama pokazała jednak kilka zdjęć z ostatnich dni!

Gdy pod koniec marca Jason Derulo ogłaszał, że spodziewa się dziecka, nie krył, że jest niesamowicie podekscytowany. Gwiazdor zaczął spotykać się z influencerką Jeną Frumes krótko przed wybuchem pandemii i okazało się, że wspólna izolacja pozwoliła im w krótkim czasie bardzo dobrze się poznać i nawiązać bliską więź. Nie było to łatwe, zwłaszcza, że Jena Frumes miała za sobą przykre przeżycia związane ze zdradą ze strony jej poprzedniego chłopaka, piłkarza Jesse Lingarda.

Tym razem trafiła jednak w dziesiątkę. Jason Derulo okazał się bardzo rodzinnym facetem, który teraz z radością oddaje się opiece nad synem. Zobaczcie, jak wyglądały ich pierwsze chwile razem!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Jason Derulo został ojcem

Jason Derulo i Jena Frumes powitali swojego syna na świecie 8 maja. Para zwlekała jednak ponad tydzień z poinformowaniem o tym świata - w tym czasie w spokoju uczyła się opieki nad noworodkiem.

Rzut oka na mój pierwszy tydzień z naszym zdrowym, przystojnym małym królem ? ? Życie ma teraz o wiele większe znaczenie i jestem bardzo wdzięczna. Jestem tak zakochana w tym małym chłopcu, że jest wszystkim, o czym nigdy nie wiedziałam, że potrzebuję.

- napisała w nowym poście na Instagramie Jena Frumes.

Dziewczyna Jasona Derulo opublikowała kilka zdjęć ze szpitala oraz z pierwszych chwil z dzieckiem w domu.

Gratulujemy!