Nowości Muzyczne 2022 - Dzony z bujającą piosenką 2XL. O czym jest utwór?

2022-08-17 14:56
Nowości Muzyczne 2022 - Dzony z bujającą piosenką 2XL. O czym jest utwór?
Autor: ZPR Media Nowości Muzyczne 2022 - Dzony z bujającą piosenką 2XL. O czym jest utwór?

Dziś tonę w mojej bluzie, bo to 2XL - śpiewa w swoim najnowszym utworze 20-latek z Wielkopolski. O czym jest bujający numer, za który odpowiada Dzony? Przekonajcie się słuchając już teraz.

Nowości Muzyczne 2022 - Dzony z bujającą piosenką 2XL czaruje internautów. Artysta, którego pasją oprócz muzyki jest wszelkiego rodzaju praca związana z photoshopem oraz tworzenie grafik, w swoim utworze obrazuje nam odczucia, które towarzyszą mu w związku z jego introwertyczną duszą. Jak sam twierdzi, utwór napisał poniekąd w odniesieniu do studiów, które właśnie odbywa. 2XL, to wydanie, z którym mogą identyfikować się systemowi buntownicy!

Seksowny taniec Charli XCX w Hot in It. Tiesto mocno kończy wakacje 2022!

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

2XL - o czym jest piosenka?

W utworze poruszone są kwestie studiów, które stereotypowo są wciąż wciskane młodym ludziom, którzy koniecznie mają je skończyć. Wersy, które są zawarte w zwrotce są też kierowane do moich rodziców, którzy wiedzą, że nie nadaję się na żaden kierunek studiów, ale mimo wszystko proszą mnie o to, żebym je skończył, żebym nie miał problemów w przyszłości. Wiem oczywiście, że pragną dla mnie jak najlepiej, ale liczę, że niedługo uda się z muzyką i nie będę już potrzebował żadnego papierka, żeby cokolwiek komuś udowadniać. 2XL jest również romantycznym utworem, nawiązującym do mojego związku i będzie wzbudzał nostalgię. Chciałbym, żeby w przyszłości ludzie kojarzyli moje kawałki z konkretnymi momentami w ich życiu. Chcę, żeby odpalili ten numer za 2 lata i wspominali to jak było wcześniej i mogli przez chwilę cofnąć się do tego momentu, opowiedział Dzony.

Dzony - kim jest?

Dzony, to twórca, muzyk oraz producent, którego kojarzyć możemy z jego poprzednich, bardzo dobrze przyjętych publikacji muzycznych Konto (ft. Pater) oraz Ona i ja. Już w wieku 15 lat Janek, próbował swoich sił w roli producenta muzycznego we współpracy z artystami z USA. Wiele z jego początkowych utworów, było właśnie w języku angielskim, lecz po jakimś czasie stwierdził, że bardziej odnajduje się w Tworzeniu swoich, autorskich numerów w języku polskim.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Kiedy w życiu artysty pojawiła się muzyka, to zrozumiał, że to jest właśnie to co chciałby robić w życiu. Młody wykonawca próbował bowiem swoich sił w tenisie, skateboardingu czy też w rysowaniu, lecz nic nie sprawiało mu takiej przyjemności oraz nie dawało zapału jak właśnie tworzenie muzyki. Jak zdradził - stara się nie miewać chwil zwątpienia.

Nigdy nie mam słabszych momentów, nie wątpię w to, że to się uda, znam swoją wartość. Przez wiele lat kreowałem styl, w którym aktualnie poczyniam, bardzo lubię tworzyć cały numer od początku, z własnym bitem tak, by wszystko wyszło z moich emocji i uczuć. Aktualnie tworzę numery, które mogą mocno wpłynąć na polską scenę muzyczną. Polacy kochają bangery i energiczne numery, ale sprawię, że pokochają również te chillowe i emocjonalne. Staram się robić to co czuję i nie sugerować się tym co aktualnie jest popularne, bowiem zawsze przychodzi czas, że to wszystko przemija i ktoś wprowadza nową energię. Chciałbym właśnie tym nurtem podążać.

Inspiracjami artysty są często prywatne przeżycia, udany 5-letni związek czy otaczająca go rzeczywistość. Dzony nie ukrywa, że miłość jest dla niego ogromnym natchnieniem, To właśnie dla swojej dziewczyny napisał swój pierwszy tekst.

Numer bez wątpienia wpada w ucho, jest bardzo przyjemny w odsłuchu, Odbiega nieco od rapu co nadaje wyjątkowy klimat. Bit, za który odpowiedzialny jest Krucxy, to zahaczająca o jazz oprawa dla ciekawej warstwy tekstowej, w której pada kilka poetyckich zabiegów. Artysta w planach ma dalej budowanie swojego fanbase’u i oczywiście kolejne premiery.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze