Nowości muzyczne 2020: Noah Cyrus z nowym teledyskiem. O czym śpiewa w piosence I Got So High That I Saw Jesus?

2020-03-23 14:25
Nowości muzyczne 2020: Noah Cyrus z nowym teledyskiem. O czym śpiewa w piosence I Got So High That I Saw Jesus?
Autor: Materiał Prasowy/Sony Music Poland Noah Cyrus - I Got So High That I Saw Jesus

Noah Cyrus poszła w ślady swojej starszej siostry Miley i obecnie jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. W sieci pojawił się jej nowy, premierowy kawałek - I Got So High That I Saw Jesus. Sprawdź, na ESKA.pl jaki wydźwięk ma najnowsza piosenka Noah i dlaczego powstała.

Noah Cyrus jest 20-letnią amerykańską aktorką i piosenkarką. Niedługo po jej wyprzedanej trasie koncertowej Not So Tour, kontynuowała tworzenie muzyki z charakterystycznym dla siebie brzmieniem. Dowodem na to jest jej nowy singiel pt. I Got So High That I Saw Jesus. W utworze artystka pokazuje po raz kolejny, jak dobrze potrafi opowiadać historię i jak wnikliwą jest obserwatorką. Wydając nowy kawałek, artystka występowała również na wyprzedanych koncertach w Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles. Pozostawiła swoich fanów i krytyków muzycznych w oczekiwaniu na więcej, więc zapewne wkrótce zostaną ogłoszone daty kolejnych koncertów. July w wykonaniu Noah, który okazał się hitem, zdołał zgromadzić ćwierć miliarda odtworzeń na całym świecie. Teledysk do kawałka ma już prawie 20 milionów odsłon na YouTube.

Posłuchaj: #zostańwdomu - my zadbamy o muzykę

Nowy kawałek Noah, z pewnością trafi do wielu słuchaczy. Do utworu został nagrany również teledysk, który został wyreżyserowany przez Jamesa Pereirę.

Noah Cyrus - o czym jest piosenka I Got So High That I Saw Jesus?

Noah Cyrus wytłumaczyła dokładnie, jakie znaczenie ma dla niej jej najnowsza piosenka. Artystka zdradziła również, co było inspiracją do jej stworzenia. Co ciekawe, kawałek można interpretować na różne sposoby.

Religia, czy duchowość mogą mieć różne znaczenia dla różnych ludzi. Ta piosenka nie jest o jednej religii lub jednym systemie wartości. Jezus przedstawia pogląd, że wszystko ma swoje przeznaczenie i wszystko się rozwiąże w odpowiedni sposób. Wszystko będzie OK jeśli tylko będziemy kierować się zgodnie z zasadami wspólnoty i z współczuciem. Te dwa czynniki są nam teraz potrzebne jak nigdy dotąd. Zostałam wychowana jako chrześcijanka i wciąż trzymam się tych przekonań. Jednej nocy paliłam zioło i doznałam objawienia, po czym napisałam tę piosenkę - stąd tytuł. Mam nadzieję, że ten utwór dotrze do ludzi, szczególnie w tak trudnym czasie. Nasza cywilizacja tak bardzo się rozwinęła, a jednocześnie straciliśmy kontakt ze światem i z innymi ludźmi. Przestaliśmy widzieć te drobne rzeczy. PJ z którym pisałam tekst ujął to tak: ten utwór jest o poszerzającej się grozie. To co kocham w tej piosence to to, że można ją zinterpretować na wiele różnych sposobów i każdy może ją inaczej odebrać.

Platon - Państwo - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne /e/
Najnowsze