Nowości Muzyczne 2019: David Guetta z nowym singlem Stay (Don’t Go Away)

2019-05-10 10:32 k.w.
David Guetta
Autor: materiał prasowy

Najlepszy i najpopularniejszy obecnie DJ na świecie, David Guetta, wydał swój nowy singiel Stay (Don’t Go Away), na którym udziela się brytyjska wokalistka RAYE. To idealny przebój na lato. Guetta, po wydaniu swojego albumu 7 we wrześniu zeszłego roku, nagrywał hit za hitem nie zatrzymując się nawet na chwilę! Teraz przyszła kolej na singiel Stay (Don't Go Away). Posłuchajcie nowego hitu DJ-a.

Nowości Muzyczne 2019: David Guetta przedstawia nowy singiel Stay (Don’t Go Away). David Guetta to najpopularniejszy DJ na świecie. Ma na swoim koncie takie hity jak: Titanium, Say My Name, Memories, Bad, Play Hard czy też Flames. Ostatnio premierę miał jego najnowszy singiel Stay (Don't Go Away). Czy będzie hitem tegorocznych wakacji?

Przeczytaj także: Nowości Muzyczne 2019: MEZO i DONIU we wspólnym kawałku Wers Rewers

David Guetta - singiel Stay (Don’t Go Away) 

Stay (Don’t Go Away) to najnowszy utwór, którego nie znajdziemy na ostatnim albumie artysty. Wokale angielskiej piosenkarki RAYE idealnie uzupełniają wesoły, letni utwór, który opowiada o namiętnej, letniej miłości. Pełne kolorów lyric video można zobaczyć poniżej:

W zeszłym miesiącu Guetta znalazł się na 10 miejscu na liście Dance 100 Billboardu na 2019, co zostało ogłoszone wraz z Ultra Music Festival podczas którego wystąpił jako headliner. Wśród jego ostatnich wydawnictw znajdują się Flames, Say My Name, Better When You’re Gone, This Ain’t Techno z Tomem Staarem i Put Your Phone Down (Low) & The Freaks Come Out pod jego pseudonimem Jack Back. Guetta ma na swoim koncie ponad 1,7 miliona sprzedanych egzemplarzy albumu 7, który otrzymał nominację za Najlepszy Taneczny Album na Billboard Music Awards 2019. Ponadto, jego hit ‘Flames’ zgarnął tytuł najczęściej granej w radio piosenki w 2018!

Najnowsze