Nowości Muzyczne 2018: kiedy nowa płyta MØ?

2018-07-16 14:29
Nowości Muzyczne 2018: MØ - nowa piosenka Sun In Our Eyes i zapowiedź płyty!
Autor: fot. materiał prasowy Sony Music Polska

Sun In Our Eyes to tytuł nowej piosenki MØ. Duńska wokalistka zapowiada swoim świeżym singlem drugi studyjny krążek, o którym więcej przeczytacie na ESKA.pl

MO, czyli wokalistka znana z hitów Lean On, Final Song czy Kamikaze ogłosiła premierę swojej nowej płyty Forever Neverland. Długo oczekiwany następca debiutanckiego krążka sprzed 4 (!) lat ukaże się finalnie 19 października a pierwszym singlem z niego będzie udostępniony właśnie kawałek Sun In Our Eyes, którego współautorem i producentem jest Diplo.

Nowości Muzyczne 2018 - nowa piosenka MO

Diplo i MØ znają się jeszcze z czasów kawałka XXX 88 z 2013 roku, a Sun In Our Eyes to idealne podsumowanie ich pięcioletniej współpracy. MØ, czyli prywatnie Karen Marie Ørsted: - Jesteśmy już starymi znajomymi. Lubię pracować z Diplo, bo czuję się przy nim wolność artystyczną a ostateczny produkt zawsze mi się podoba. Przy Sun In Our Eyes udało nam się połączyć moje dwa ulubione składniki – melancholijne dźwięki i podnoszący na duchu nastrój.

Diplo: - Karen i ja w studiu wytwarzamy chemię. Kiedy się spotykamy, piszemy 3-4 piosenki dziennie, a Sun In Our Eyes to nasza najlepsza kompozycja w historii.

MØ - kim jest?

MØ to autorka i głos z kilku najsłynniejszych piosenek ostatnich lat. Od czasu wydania w 2014 roku krążka No Mythologies To Follow zaczęła pracować zarówno na własne nazwisko, jak i z licznymi artystami, którym gościnnie użyczała głosu w takich hitach jak Dance For Me (z ALMĄ), We Are F**ked (z Noah Cyrus), Cold Water (z Justinem Bieberem), czy wreszcie Lean On (z Major Lazer), który przez długi czas był najchętniej odtwarzaną piosenką w serwisie Spotify. W ramach promocji nowej płyty MØ wyruszy w trasę koncertową, w ramach której zobaczymy ją także w Polsce – 21 listopada wystąpi w warszawskim klubie Stodoła.

Najnowsze