Nowości Muzyczne 2016: Matthew Koma zabiera pocałunki! Kisses Back [VIDEO]

2016-12-06 18:37
Nowości Muzyczne 2016: Matthew Koma zabiera pocałunki! Kissess Back [VIDEO]
Autor: fot. okłądka singla Matthew Koma - Kissess Back

Matthew Koma powraca z nowym utworem! Piosenka Kisses Back jest jednym z waszych ulubionych hitów w playliście Radia ESKA. Dowiedzcie się więcej o niej już teraz na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2016: Matthew Koma śpiewa Kisses Back! Piosenka jest nostalgiczną opowieścią obrazującą następstwa trudnego emocjonalnie rozstania z ukochaną osobą. Oficjalny teledysk, wyreżyserowany został przez Jungle George. Kisses Back zapowiada debiutancki album Matthew Koma, który w według zapowiedzi ma odzwierciedlać jego wszechstronny rozwój muzyczny, czego przykładem jest plejada nowego pokolenia producentów zaproszonych do współpracy, w tym m.in. Louis the Child, Jai Wolf, Grey, Steve James, Flux Pavilion.

Nowości Muzyczne 2016: Matthew Koma - Kisses Back

 

Matthew Koma i Tom Swoon - remiks Kisses Back

Ciekawostką jest, że jeden z oficjalnych remiksów przygotowali Polacy – podbijający międzynarodową scenę klubową DJ - Tom Swoon oraz producent Indigo. Ich remiks to elektryzująca, klubowa wersja progressive house. Odmienną stylistykę znajdziemy w remiksie amerykańskiego duo Golden Coast, które postawiło na melodyjny, down tempo synth pop.

 

Matthew Koma - kim jest?

Matthew Koma to jedno z najświeższych nazwisk w katalogu wytwórni RCA Records, chodź od dawna pojawiał się w świecie muzycznym. Matthew jest dobrze znaną i cenioną postacią na tanecznej scenie muzycznej. Ten człowiek to pełny pakiet: wokalista, muzyk, DJ, producent i znakomity kompozytor. Ponadto zagrał na wielu prestiżowych koncertach, w tym na festiwalu Coachella . W swojej karierze pisał już piosenki dla gwiazd takich jak Kelly Clarkson, Hilary Duff, Tinashe, Gavin Degraw,Tom Odell, a na koncie ma także nagrodę Grammy za utwór Clarity. W ubiegłym roku zadebiutował solowym singlem So F**kin’ Romantic.

(informacja prasowa/Sony Music Entertainment Poland)

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze