Nowe piosenki świąteczne 2016 - lista TOP 5

i

Autor: fot. ESKA.pl Nowe piosenki świąteczne 2016

Nowe piosenki świąteczne 2016 - lista TOP 5

2016-12-19 12:26

Nowe piosenki świąteczne 2016 w jednym miejscu! Która z bożonarodzeniowych muzycznych nowości jest najlepsza? Jaka piosenka najlepiej odda klimat świąt? Zobaczcie ranking TOP 5 - oczywiście na ESKA.pl!

Nowe piosenki świąteczne 2016 w jednym miejscu! Na ESKA.pl specjalnie dla was wybraliśmy najlepsze piosenki na święta 2016. Wszystkie nasze propozycje idealnie sprawdzą się podczas świątecznych porządków, ubierania choinki, podróżowania samochodem w poszukiwaniu prezentów lub jako dobra alternatywa dla kolęd. Śmiało możecie słuchać ich podczas wszystkich dni świąt Bożego Narodzenia. A kto jest naszym zdaniem autorem najlepszego nagrania? Dowiedzcie się poniżej tego artykułu.

Życzenia bożonarodzeniowe - krótkie, śmieszne, najpiękniejsze >>

Nowe piosenki świąteczne 2016 - TOP 5

Eska obczaja dla was nowe piosenki świąteczne 2016! Przygotowaliśmy dla was ranking TOP 5 najlepiej nastrajających - bożonarodzeniowych utworów od polskich artystów. W walce o tytuł najlepszego wzięły udział piosenki: Gdy gwiazdka, Christmas Time, Pierwsza gwiazda, Świąteczny oraz Skrzypi wóz. Która piosenka na święta 2016 okazała się najlepsza i wygrała w naszym zestawieniu? Zobaczcie:

 

Piosenki świąteczne - tu muzykę wybiera Mikołaj >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE