Nowe piosenki 2018 - Black Eyed Peas bez Fergie w piosence Street Livin'!

i

Autor: fot. okładka singla Nowe piosenki 2018 - Black Eyed Peas bez Fergie w piosence Street Livin'!

Nowe piosenki 2018 - Black Eyed Peas bez Fergie w kawałku Street Livin'!

2018-01-10 13:42

Street Livin' to nowa piosenka Black Eyed Peas! O czym jest utwór? Sprawdźcie i posłuchajcie jej - na ESKA.pl!

Nowe piosenki 2018 - Black Eyed Peas zaskakuje świeżą propozycją. Utwór pt. Street Livin' zainspirowany został nowelą Marvela pt. Masters of the Sun: The Zombie Chronicles. Współautorem komisu jest lider BEP, will.i.am. Słuchając kawałka można stwierdzić, że grupa wróciła do swojego pierwotnego stylu. Niektórych zmartwiło, że singiel pojawił się bez udziału Fergie.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

Nowe piosenki 2018 - Black Eyed Peas

Street Livin porusza takie problemy jak policyjna brutalność, reforma więziennictwa, dostęp do broni i problem imigracji.

 

Niedawno grupa wydała również aplikację z systemem Augmented Reality - AR do komiksu Masters of the Sun: The Zombie Chronicles. Komiks, który jest futurystycznym thrillerem o walce z zombie przenosi czytelników do Los Angeles i opowiada historię łączącą elementy kultury hip-hop z science fiction. Teraz jest ożywiony przełomową aplikacją rzeczywistości rozszerzonej z głosami najważniejszych artystów Hollywood i hip-hopu, m.in. Rakim, Jamie Foxx, Queen Latifah. Wirtualna rzeczywistość Masters of The Sun będzie miała swoją światową premierę na Sundance Film Festival.

(informacja prasowa: Universal Music Polska)