Nowe piosenki 2017 - Alan Walker, Sia i inni w New Music Friday w RADIU ESKA!

2017-09-15 17:17

New Music Friday w RADIU ESKA, czyli dzień najgorętszych premier na naszej antenie! 15 września usłyszycie m.in. The Spectre od Alana Walkera oraz Rainbow od Sii! Co jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl

New Music Friday w RADIU ESKA to okazja, by nadrobić zaległości muzyczne i sprawdzić, co nowego u największych gwiazd muzyki! Tydzień przed kalendarzową jesienią Alan Walker zaskoczył swoich fanów i wypuścił wokalną wersję swojego hitu z 2014 roku! O utworze The Spectre zapewne będzie głośno w całej Europie, nie tylko w Polsce. Niespodziankę sprawił również jego rodak, Kygo! Norweski producent wypuścił do sieci remiks najnowszego singla zespołu U2. Co warto zauważyć wcześniej przerobioną wersję You're Best Thing About Me grał wyłącznie na koncertach.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką. Jeśli w

New Music Friday w RADIU ESKA - premiery 15.09.2017

Zupełnie nowe single gramy dla was w RADIU ESKA w każdy piątek od samego rana. Podrzucamy wam tylko te utwory, na które warto zwrócić uwagę! Kogo usłyszycie 15 września w New Music Friday w Radiu ESKA? Oto lista:

  • Alan Walker - The Spectre: odświeżona, bo wzbogacona o wokal, wersja utworu Spectre z 2014 roku. A co to oznacza? Kawałek w wersji instrumentalnej pojawił się prawie w tym samym czasie, co instrumentalna wersja megahitu norweskiego producenta, Faded. Czy to oznaka, że będzie hitem?
  • Sia - Rainbow: piosenka promuje kinową wersję filmu My Little Pony. Film o dzielnych kucykach z piosenką australijskiej wokalistki w polskich kinach zadebiutuje 6 października 2017.
  • Niall Horan - Too Much To Ask: to jedna z pierwszych piosenek, które Horan napisał na swój solowy album. Współautorem utworu jest długoletni współpracownik artysty Jamie Scott a za produkcję odpowiada Greg Kurstin. Warto dodać, że debiutancki album Flicker - od członka One Direction pojawi się 20 października.
  • U2 - You're The Best Thing About Me (Kygo Remix): to pierwszy singiel z długo wyczekiwanego, czternastego już w dorobku U2 studyjnego albumu Songs of Experience! Okładkę singla przygotował jak zwykle niezastąpiony Anton Corbijn, a przedstawia ona zdjęcie córki gitarzysty The Edge’a, Się Evans. Tydzień po wydaniu oryginalnej wersji pojawił się remiks utworu. Odpowiada za niego guru muzyki Tropical House - Kygo. Autor hitów Stole The Show, Firestone czy It Ain't Me wcześniej przerobioną wersję You're The Best Thing About Me grał wyłącznie na koncertach.

Pamiętajcie, że podsumowanie New Music Friday, jak i ciekawostki muzyczne i konkursy z nagrodami w każdą sobotę w Podwójnej Gorącej 20 w RADIU ESKA. Co tydzień od godziny 16.00 - zaprasza Michał Celeda!

Podwójna Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj! >>

Najnowsze