Nowa Billie Eilish, wielki powrót Grzegorza Hyżego i inni. Gorące premiery w New Music Friday!

New Music Friday
Autor: okładki singli

Piątek to bez wątpienia najbardziej wyczekiwany dzień w całym tygodniu. I choć 13 listopada przypada ostatni w tym roku piątek trzynastego, to dla eskowych słuchaczy na pewno będzie to dzień pełen radości. Wszystko za sprawą gorrrących premier od najpopularniejszych artystów, które gramy na antenie od samego rana. Billie Eilish, Grzegorz Hyży i dużo, dużo więcej. Sprawdźcie, co was czeka na ESKA.pl!

New Music Friday 13.11 - premiery muzyczne w tym tygodniu są naprawdę gorące! Mimo że za oknami jesień, a sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju nie napawa optymizmem, fani dobrej muzyki nie mogą narzekać. Jak co tydzień, tak i w ten piątek, w Radiu ESKA od samego rana gramy dla was najnowsze hity od waszych ulubionych wykonawców. Ten piątek trzynastego na pewno nie będzie dla was pechowy!

Jesień 2020 cały czas zaskakuje, jeśli chodzi o nowości muzyczne. Piątek 13 listopada przyniósł same perełki. Słuchacze Radia ESKA będą mogli usłyszeć na naszej antenie między innymi długo wyczekiwane single Billie Eilish i Grzegorza Hyżego, którzy po krótkiej przerwie wracają z nowym materiałem. Kawałki Therefore I Am czy Król nocy na pewno zagoszczą w waszych sercach i playlistach. Co jeszcze przyniesie ten owiany tajemnicą piątek trzynastego?

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 13.11.2020

Piątek trzynastego w listopadzie 2020 to wysyp gorących i zaskakujących numerów. Poza Billie Eilish i Grzegorzem Hyżym, swoje numery zaprezentowali między innymi: autorka największego hitu 2019 roku Dance Monkey wokalistka Tones And I czy też wykonawca utworu Old Town Road Lil Nas X. To właśnie ta piosenka pobiła rekord jako najdłużej utrzymująca się na samym szczycie amerykańskiej listy przebojów. Poniżej dowiecie się, które premierowe numery zagramy w Radiu ESKA 13.11.2020.

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 13.11.2020:

  • Grzegorz Hyży - Król nocy
  • Billie Eilish - Therefore I Am
  • Showtek, Belinda, Nacho - Una Mamacita
  • Tones and I - Fly Away
  • Olivia Adams - Are We There
  • Sam Feldt - Home Sweet Home (feat. Alma & Digital Farm Animals)
ESKA XD #010
Najnowsze